Polskie Radio Dzieciom

Premiera książki "Frycek Chopin"

Ostatnia aktualizacja: 29.11.2023 19:24
Przygotuj się na niezwykłą podróż w czasie i przestrzeni z Fryderykiem Chopinem i jego młodymi przyjaciółmi. W najnowszej książce "Frycek Chopin" autorstwa Jakuba Skworza poznasz fascynujący portret wielkiego kompozytora i epoki, w której żył. Patronat medialny nad książką objęło Polskie Radio Dzieciom. W wybranych audycjach stacji będzie szansa zdobycia egzemplarza tej książki. Zapraszamy!
Premiera książki Frycek Chopin
Premiera książki "Frycek Chopin"Foto: mat. pras.

Fascynujący portret młodego Frycka Chopina i epoki, w której żył.

Czytając książkę "Frycek Chopin" dowiesz się, jak Frycek uczył się grać na fortepianie, jak przeżywał swoją pierwszą miłość i jak odnosił sukcesy w Wiedniu i Paryżu. A także, jak radził sobie z problemami, które spotykały go na swojej drodze.

Ta książka to nie tylko biografia Chopina, ale także opowieść o współczesnej rodzinie, która dzięki magii książek odkrywa piękno muzyki i siłę miłości. Nie przegap tej wyjątkowej okazji, aby zanurzyć się w świecie Frycka i jego magicznych nut.

Premiera książki: 28 listopada 2023 

[Informacja prasowa]

Patronat medialny nad książką "Frycek Chopin" objęło Polskie Radio Dzieciom

Polskie Radio Dzieciom - nadajemy na dziecięcej fali!

 

Zobacz także
Czytaj także

25.10. Premiera książki "Marcelinka i świąteczny kołowrotek"

Ostatnia aktualizacja: 24.10.2023 10:51
Marcelinka to bardzo wrażliwa dziewczynka, która chodzi do pierwszej klasy. Zbliżają się święta i bardzo dużo się dzieje, zarówno w szkole, jak i w domu. Istny kołowrotek! Przygotowywanie ozdób choinkowych, wybór świątecznego drzewka, nauka jazdy na łyżwach, porządki, przedświąteczne szkolne spotkanie, no i rodzinna Wigilia. Wszystkim tym wydarzeniom towarzyszy cała gama najróżniejszych emocji!
rozwiń zwiń