X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
Polskie Radio Dzieciom

"Dziecko w drodze". Stonehenge

Ostatnia aktualizacja: 28.09.2019 22:31
Magda i Sergiusz Pinkwart zabrali nas do angielskiego hrabstwa Wiltshire, gdzie znajduje się najsłynniejszy kompleks megalityczny świata – Stonehenge.
Audio
Stonehenge
StonehengeFoto: Sergiusz Pinkwart

Razem z dziećmi zwiedzimy to miejsce, którego fotografie widnieją we wszystkich podręcznikach historii. Czy jednak kamienny krąg zdradził już wszystkie swoje sekrety? Jak się zwiedza Stonehenge z dziećmi? Czy naprawdę warto tam pojechać?

mat. ilustarcyjne mat. ilustarcyjne

Data emisji: 28.09.2019

”Dziecko w drodze” w Polskim Radiu Dzieciom, w każdą sobotę o 21.00.

Zobacz także

Czytaj także

"Dziecko w drodze". Święty Krzyż

Ostatnia aktualizacja: 14.09.2019 22:31
To magiczne miejsce w sercu Polski, które przed wiekami było miejscem pradawnych, pogańskich kultów, a potem, zanim powstał klasztor na Jasnej Górze, pełniło rolę duchowej stolicy Polski. Wszystko za sprawą pewnego węgierskiego królewicza i jego niebezpiecznej pasji..
rozwiń zwiń

Czytaj także

"Dziecko w drodze". Wieliczka

Ostatnia aktualizacja: 07.09.2019 22:31
Magda i Sergiusz Pinkwart zabrali słuchaczy do Wieliczki. Tam zeszli pod ziemię, do kopani soli, by rozprawić się z mitami i legendami, sprawdzili dlaczego sól jest słona, oraz co można zobaczyć na Trasie Turystycznej w kopalni, a co na Trasie Górniczej. Spędzili pod ziemią noc i szukali duchów. 
rozwiń zwiń