X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
Polskie Radio Dzieciom

"Dziecko w drodze". Plan B, czyli podróżnik zawsze znajdzie wyjście z trudnej sytuacji

Ostatnia aktualizacja: 01.01.2022 22:11
W audycji zastanowimy się, gdzie wyjechać 2022 r. ale także, jaki jest plan awaryjny, gdyby na przykład epidemia koronawirusa uniemożliwiła dalekie podróże w nadchodzącym roku.
Kazimierz Dolny
Kazimierz DolnyFoto: Magdalena i Sergiusz Pinkwart

Każdy podróżnik powinien mieć jakiś Plan B, czyli być przygotowanym na niespodziewane okoliczności. Zastanowimy się zatem, jaki może być nasz plan B i typujemy miejsca, w które warto się udać, jeśli sprawy potoczą się w złym kierunku.

Wiadukty w Stańczykach Wiadukty w Stańczykach

W Polsce jest mnóstwo miejsc, które warto odwiedzić zarówno latem, jak i zimą. Warto jednak zainteresować się tymi, które są mniej oczywiste, niż wybrzeże Bałtyku, mazurskie jeziora czy piękne polskie góry. 

Posłuchaj

59:08 Dzieci_AAC 2022_01_01-21-00-25_DWD.mp3 01.01.2022 (Polskie Radio Dzieciom / Dziecko w drodze)

Data emisji: 01.01.2021

Godzina emisji: 21:00

Audycja "Dziecko w drodze"  w Polskim Radiu Dzieciom, w każdą sobotę o 21.00

"Dziecko w drodze" - barwny i bardzo praktyczny poradnik globtroterów, którzy podróżują z małym dzieckiem. Audycja składa się z trzech części. W pierwszej prowadzący opowiadają o miejscu, w którym byli i o przygodach, które im się przytrafiły. W drugiej, pojawia się gość - zazwyczaj jest to ekspert z danego kierunku lub kraju. Z trzeciej część audycji dowiecie się, jak i za ile można pojechać w dane miejsce, co koniecznie trzeba pokazać swoim Pociechom, co zjeść, jakie pamiątki kupić, i czego się wystrzegać. Zapraszają Magda i Sergiusz Pinkwart.

***

Każdego tygodnia Polskie Radio Dzieciom emituje ponad 100 premierowych audycji dla dzieci i rodziców, w tym m.in. audycje edukacyjne, podróżnicze, kulturalne i rozrywkowe oraz bajki, słuchowiska i podcasty. Dziennikarze Polskiego Radia Dzieciom za pośrednictwem mediów społecznościowych angażują słuchaczy do aktywnego udziału w audycjach oraz zachęcają do wspólnej zabawy w licznych konkursach i zagadkach udostępnianych w formie kolorowych grafik.

Wszystkie audycje Polskiego Radia Dzieciom są źródłem wszechstronnej wiedzy, rozwijają w dzieciach wrażliwość na dźwięki i są bezpieczne – chronią najmłodszych przed niechcianymi bodźcami i informacjami, ponieważ stacja nie emituje żadnych reklam!


Zobacz więcej na temat: dziecko dzieci podróże
Zobacz także

Czytaj także

"Dziecko w drodze". Portugalia

Ostatnia aktualizacja: 18.12.2021 22:11
Południe Portugalii to fantastyczne miejsce na zimową odskocznię. Intensywny weekend wystarczy, żeby zwiedzić niesamowite, kapiące złotem kościoły, z mrocznymi kaplicami zbudowanymi z kości (to miejscowa specjalność).
rozwiń zwiń

Czytaj także

"Dziecko w drodze". Boże Narodzenie

Ostatnia aktualizacja: 25.12.2021 22:11
Dzisiaj radiowa podróż do miejsc związanych z Bożym Narodzeniem. Oczywiście odwiedzimy Betlejem, ale zajrzymy także do kapliczki Stille Nacht w Austrii, katedry w Kolonii i bazyliki Santa Maria Maggiore w Rzymie.
rozwiń zwiń