X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
Polskie Radio Dzieciom

Podróż Smoka i Wojtka w poszukiwaniu bocianiego gniazda

Ostatnia aktualizacja: 20.04.2018 10:30
Pewnego wiosennego dnia, Smok Adaś i Wojtek wybrali się razem na wieś. Zaczęła się na dobre wiosna więc lada dzień ich przyjaciel bocian Florian mógł wrócić.
Audio
  • Posłuchaj co Smok i Wojtek postanowili zrobić gdy zobaczyli w jakim stanie jest gniazdo bocianie ich przyjaciela Floriana.
Lot bociana z Afryki na wieś
Lot bociana z Afryki na wieśFoto: Shutterstock

Smok i Wojtek postanowili sprawdzić w jakim stanie jest bocianie gniazdo – dom ich przyjaciela. Wyruszyli więc w podróż specjalnym tunelem czasoprzestrzennym i dotarli do wysokiej dzwonnicy. Co zastali na jej dachu i co postanowili z tym zrobić? O tym w audycji.

Zapraszamy na "Bliskie i dalekie wyprawy smoka z człowiekiem” w Polskim Radiu Dzieciom, w każdy piątek od 11.00 do 12.00.

Audycję prowadzi Wojciech Słupiński

jo


Zobacz także

Czytaj także

Smok Adaś i Wojtek w poszukiwaniu krasnoludka

Ostatnia aktualizacja: 28.03.2018 13:20
rozwiń zwiń

Czytaj także

W poszukiwaniu najpiękniejszej poczty na świecie

Ostatnia aktualizacja: 19.04.2018 08:30
Rozmowa Smoka Adasia i Wojtka na temat pisania wiadomości do najbliższych skończyła się bardzo niespodziewanie. Zaczęło się od dyskusji o krótkich wiadomoscich tekstowych pisanych w telefonie, a skończyło na tradycyjnych listach i kartkach pocztowych.
rozwiń zwiń