X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
Polskie Radio Dzieciom

Motocykle zamiast lalek

Ostatnia aktualizacja: 10.03.2017 18:00
W dzieciństwie nie przepadała za lalkami. Wolała przesiadywać z babcią, która... prowadziła warsztat motocyklowy! Poznajcie kim jest bohaterka audycji Popołudnik w Polskim Radiu Dzieciom.
Audio
  • Weronika Kwapisz - motocyklistka, autorka bloga "Riding Across World" i książki "Wszystko zaczyna się od marzeń. Zapiski z wyprawy motocyklowej" była gościem Polskiego Radia Dzieciom
 Motocykle zamiast lalek
Foto: Edu López​
Dziś Weronika jest odważną kobietą, która nie boi się wyruszyć w daleki świat na własnej maszynie i żadna pogoda nie może jej w tym przeszkodzić.
Dwukrotnie jeździła dookoła Europy, odwiedziła też Stany Zjednoczone. Zdarzyło się jej pokonać 12 tys. kilometrów w 48 dni. Podczas podróży Weronika miewa wyjątkowe towarzystwo i... nie zawsze są to ludzie!
W naszej rozmowie usłyszycie, jak zakończyło się jej spotkanie z wielkim niedźwiedziem. Dowiecie się też, gdzie postawić pierwsze kroki, jeśli interesuje Was motoryzacja oraz czy taka pasja wymaga dużej siły w mięśniach. To jak, wsiadacie?

Zapraszamy na "Popołudnik w PRD" w piątek 10 marca w godzinach 15:00 - 17:00.

Prowadzi: Patryk Bedliński.

Zobacz także