X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
Polskie Radio Dzieciom

"Popołudnik". Światowy Dzień Roller Coastera

Ostatnia aktualizacja: 17.08.2022 18:35
Rozmawiamy o kolejkach górskich, karuzelach i innych atrakcjach z parku rozrywki. Szczególnie o tych najdziwniejszych, największych, najdłuższych i najszybszych. Powiemy również o tym, po co są ograniczenia dotyczące wzrostu i dlaczego są tak ważne.
Kolejka górska
Kolejka górskaFoto: pixabay.cim

Jak bezpiecznie zachowywać się w parku rozrywki, na co uważać i jak się przygotować do takiego wypadu? Posłuchajcie!

Posłuchaj
118:42 Radio Dzieciom 2022_08_16-15-00-05.mp3 16.08.2022 (Polskie Radio Dzieciom / Popołudnik w Polskim Radiu Dzieciom)

Audycja: Popołudnik

Prowadzi: Zbyszek Kozłowski 

Data emisji: 16.08.2022

Godzina emisji: 15:00

Czytaj dalej:

Polskie Radio Dzieciom to całodobowe radio dla dzieci i rodziców. Każdego tygodnia stacja emituje ponad 130 premierowych audycji w tym m.in. audycje edukacyjne, podróżnicze, kulturalne i rozrywkowe oraz bajki, słuchowiska i podcasty. W audycjach usłyszeć można znane i lubiane piosenki dla dzieci. Dziennikarze Polskiego Radia Dzieciom za pośrednictwem mediów społecznościowych angażują słuchaczy do aktywnego udziału w audycjach oraz zachęcają do wspólnej zabawy w licznych konkursach i zagadkach udostępnianych w formie kolorowych grafik.

Wszystkie audycje Polskiego Radia Dzieciom są źródłem wszechstronnej wiedzy, rozwijają w dzieciach wrażliwość na dźwięki i są bezpieczne – chronią najmłodszych przed niechcianymi bodźcami i informacjami, ponieważ stacja nie emituje żadnych reklam! 

Więcej aktywności stacji można znaleźć na profilu Polskiego Radia Dzieciom w mediach społecznościowych

---> SŁUCHAJ POLSKIEGO RADIA DZIECIOM <---

Polskie Radio Dzieciom - nadajemy na dziecięcej fali!

Zobacz także

Czytaj także

Ranking gigantycznych warzyw w Polskim Radiu Dzieciom

Ostatnia aktualizacja: 05.08.2022 23:05
3 sierpnia obchodzimy Dzień Arbuza. Z tej okazji w Popołudniku zajmiemy się nie tylko dużymi owocami i warzywami, ale też powiemy sobie o tym, w jaki sposób odróżniać, co jest owocem, a co warzywem. W Polskim Radiu Dzieciom nie brakuje programów, w których mowa o zdrowym odżywianiu, przepisach kulinarnych oraz o pochodzeniu konkretnych potraw. Tym razem zajmiemy się gigantycznymi warzywami, a właściwie największymi warzywami na świecie. 
rozwiń zwiń

Czytaj także

Przyglądamy się słuchawkom w Popołudniku PRD

Ostatnia aktualizacja: 03.08.2022 23:16
Słuchawki możemy mieć na uszach, gdy słuchamy muzyki, ale są też słuchawki telefoniczne oraz słuchawki prysznicowe. Właśnie słuchawkom przyglądamy się dziś w audycji Popołudnik na antenie Polskiego Radia Dzieciom. Jeśli chodzi o słuchawki, które służą nam do słuchania muzyki, to jest ich naprawdę wiele. Są słuchawki przewodowe i bezprzewodowe, dokanałowe i nauszne, małe i duże.
rozwiń zwiń