X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
Polskie Radio Dzieciom

Pory roku a nastrój

Ostatnia aktualizacja: 22.09.2019 10:01
Już za chwilę rozpocznie się kalendarzowa jesień, chociaż przecież jej obecność czuć w powietrzu już jakiś czas. W ostatni dzień lata spotkajmy się więc, aby zastanowić się nad zmieniającymi się porami roku. Czy wpływają one na nasz nastrój, jaka pora roku jest najbardziej lubiana i co to znaczy np."jesień życia"?
Audio
mat. ilustracyjne
mat. ilustracyjneFoto: pixabay.com

Audycję prowadziła Marta Kawalec.

Data emisji: 22.09.2019

-

Zapraszamy na wspólną wyprawę na poszukiwanie skarbu, ukrytego w pewnej szkatułce. Kluczem do niej jest słowo, które otworzy nam dostęp do różnych "niebieskich sekretów". Słuchajcie i bawcie się razem z nami, odkrywając przy tym najważniejsze tajniki naszej wiary. We wspólnocie siła, dołączcie więc do tego radosnego i ekspresyjnego grona, które szybko dojrzewa, pozostawiając wspaniałe owoce.

Zobacz także

Czytaj także

Mała Armia Jezusa

Ostatnia aktualizacja: 01.09.2019 10:01
Spotykamy się zespołem dziecięcym z Blachowni, który dzieli się, nie tylko muzycznym, spojrzeniem na walkę.. Walka - bywa też jak "Szturm do nieba" - a wtedy może okazać się wielkim skarbem. Ważne tylko, by wiedzieć dlaczego i jakwłączyć się do Armii Pana. 
rozwiń zwiń

Czytaj także

Urodziny Maryi

Ostatnia aktualizacja: 08.09.2019 10:01
Zapraszamy na III Ogolnopolskie spotkanie Dzieci do Niepokalanowa.
rozwiń zwiń