X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
Polskie Radio Dzieciom

Gra miejska i warsztaty w Muzeum Pałacu Króla Jana III w Wilanowie

Ostatnia aktualizacja: 26.08.2019 08:00
W dzisiejszym Bajkowym Ogrodzie na terenie Muzeum Pałacu Króla Jana III w Wilanowie, na jeziorkiem Wilanowskim przy szumie letniego wiatru, porozmawiamy o zmieniającej się przyrodzie, porozmawiamy o warsztatach dla dzieci, które Muzeum Pałacu w Wilanowie przygotowało na najbliższy rok szkolny.
Audio
  • Wydarzenia dla dzieci w Muzeum Pałacu Króla Jana III w Wilanowie w zbliżającym się roku szkolnym
Ogród i Pałac w Wilanowie
Ogród i Pałac w WilanowieFoto: shutterstock

Już 1-go będzie można wyruszyć na niezwykłą wycieczkę do Rezerwatu Przyrody Morysin, aby z bliska podziwiać dziką przyrodę. Będzie można przyjrzeć się zmieniającej się przyrodzie  i poznawać przeróżne gatunki roślin i drzew pod okiem przewodnika.

Ponadto w programie przewidzianym na 1 września zaplanowano także grę terenową ”Ahoj przygodo” - podczas, której uczestnicy będą mogli bliżej poznać świat przyrody.

O wszystkich atrakcjach skierowanych do dzieci - Julia Dobrzańska z Muzeum Pałacu Króla Jana III w Wilanowie.

Koniec wakacji może być wstępem do kolejnej porcji ciekawych atrakcji edukacyjnych dla dzieci.
Zapraszamy do wysłuchania załączonej audycji.

--

Audycja: Bajkowy ogród 
Prowadzi:  Pascal Kaczorowki
Gość: Julia Dobrzańska z Muzeum Pałacu Króla Jana III w Wilanowie
Data emisji: 24.08..2019
Godzina emisji: 12.00

 

Polskie Radio Dzieciom, to przestrzeń wszystkich: dzieci i dorosłych. Tych, dla których świat stoi otworem, ale kryje w sobie wiele tajemnic i tych którzy weszli w niego już dawno, ale wciąż jest dla nich zagadką. Zapraszamy do słuchania audycji zarówno maluchy, jak i przedszkolaki, uczniów, studentów i oczywiście rodziców.

ramówce tej całodobowej stacji radiowej znajdują się audycje edukacyjne, naukowe i rozrywkowe rozwijające wyobraźnię i budujące kreatywność dzieci oraz  pasmo wieczorne kierowane do osób dorosłych - kompendium wiedzy w zakresie wychowania, kultury i sztuki.

Dziennikarze Polskiego Radia Dzieciom starają się być wszędzie tam, gdzie dzieje się coś interesującego i wartościowego dla najmłodszych.

Stacja emituje program 7 dni w tygodniu przez 24 godziny. Od 7.00 prezentowane jest pasmo dla dzieci, a od 21.00 dla dorosłych, w którym znajdują się między innymi audycje poradnikowe z udziałem uznanych ekspertów.

Duży nacisk stawiany jest na realizowanie misji edukacyjnej i przestrzegania poprawności językowej. 
Staramy się ukazywać rodzicom różne rozwiązania, porady dotyczące wychowywania dzieci i pomagać w poszukiwaniu odpowiednich rozwiązań. Poprzez audycje pełne dźwięków rozwijamy wyobraźnię i budujemy w dziecku kreatywność. Programy pomagają w edukacji dzieci, odnosząc się bezpośrednio, ale również pośrednio do programu nauczania, rozszerzając zakres zdobywanej wiedzy.

Polskie Radio Dzieciom dba o kulturę przekazu i sposób bycia. Biorąc pod uwagę fakt, iż radio towarzyszy nam na każdym kroku (samochód/ przedszkole/ praca), jest to ogromny potencjał do kształtowania postaw i przekazywania wartości, które są bezcenne, zwłaszcza dla dzieci.

Polskie Radio Dzieciom ma swoją stronę internetową www.polskieradiodzieciom.pl, profil na Facebooku https://www.facebook.com/radiodzieciom/ oraz konto na Instagramie.
Tam można znaleźć więcej informacji o aktywnościach antenowych i poza antenowych.

 jo

 

Zobacz więcej na temat: ogród przyroda czas wolny
Zobacz także

Czytaj także

Jak zrobić bajkowy warzywniak

Ostatnia aktualizacja: 08.05.2018 08:30
rozwiń zwiń

Czytaj także

Cały świat w Wilanowie

Ostatnia aktualizacja: 10.08.2018 09:00
W Bajkowym Ogrodzie gościliśmy w Muzeum Pałacu Króla Jana III w Wilanowie. To właśnie tutaj organizaowane są warsztaty w ramach Wilanowskiego Klubu Przyrodniczego, którego Polskie Radio Dzieciom jest patronem medialnym. Jednym z tematów warsztów było ”Cały świat w Wilanowie”.
rozwiń zwiń