X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
Polskie Radio Dzieciom

Indie

Ostatnia aktualizacja: 23.02.2019 11:31
Wyruszamy w bajkową podróż po Indiach, jednym z najstarszych państw świata. Pierwsze cywilizacje pojawiły się tutaj już ponad cztery tysiące lat temu. Od wieków uważano Indie za pradawną ojczyznę mądrości, wielkie światło Azji.
Audio
Tadź Mahal  indyjskie mauzoleum wzniesione przez Szahdżahana na pamiątkę przedwcześnie zmarłej, ukochanej żony Mumtaz Mahal.
Tadź Mahal – indyjskie mauzoleum wzniesione przez Szahdżahana na pamiątkę przedwcześnie zmarłej, ukochanej żony Mumtaz Mahal. Foto: pixabay.com

Audycję prowadziła Anna Wójcikiewicz.

Data emisji: 23.02.2019

Audycja „Opowieści ludów świata” w Polskim Radiu Dzieciom w każdą sobotę od 9.00 do 10.00.


Zobacz także

Czytaj także

Maghreb

Ostatnia aktualizacja: 26.01.2019 11:31
Opuszczamy brzegi Europy i płyniemy przez Morze Śródziemne na południe, prosto do Afryki. Ta część kontynentu od wielu wieków zamieszkiwana jest przez plemiona arabskie wyznające Islam. Nazywana jest Maghrebem.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Republika Zielonego Przylądka

Ostatnia aktualizacja: 16.02.2019 11:31
Dzisiaj pożeglujemy do najbardziej na zachód wysuniętych miejsc Czarnego Lądu. Odwiedzimy Zielony Przylądek czyli Cabo Verde i wyspy rozsiane wokół niego.
rozwiń zwiń