Polskie Radio Dzieciom

Wyprawa 53. Świat nietoperzy

Ostatnia aktualizacja: 15.12.2018 18:31
Razem ze służbą Dziecięcego Parku Narodowego Leśnej Strugi – z Piotrem i tatą Januszem odwiedziliśmy Karkonoski Park Narodowy. Nasi bohaterowie poznawali dziki świat nietoperzy, aby zbudować dla nich małe schronienie.
Audio
  • 15.12.18 Mali strażnicy dzikiego królestwa. Wyprawa 53. Świat nietoperzy
mat. ilustracyjne
mat. ilustracyjneFoto: Polskie Radio Dzieciom / Krystian Tyrański

Z pomocą przyszedł im pan Darek, pracownik parku - szef działu ochrony przyrody. Nasi przyjaciele starają się by Dziecięcy Park był tak dobrze zorganizowany jak Drawieński Park Narodowy.

Data emisji: 15.12.2018

Audycję prowadził Krystian Tyrański.

 "Mali strażnicy dzikiego królestwa" w Polskim Radiu Dzieciom, w każdą sobotę o godz. 17.00.


Zobacz także
Czytaj także

Wyprawa 51. Dzikie wiadomości

Ostatnia aktualizacja: 01.12.2018 19:19
To był dziki program informacyjny. Warto być na bieżąco z ważnymi dla nas wydarzeniami. 16 listopada świętowaliśmy 70-te rodziny dzikiej szkoły podstawowej numer 2 w Wapnicy. W Polskim Radiu Dzieciom pojawił się mały ryś o imieniu Pędzelek. Nasi dzicy przyjaciele Wojtek, Piotr i Tata Janusz zakończyli swoją Dziką Odyseję i otrzymali Odznaki Dzikiego Odyseusza. Posłuchajcie!
rozwiń zwiń
Czytaj także

Wyprawa 52. Zadanie specjalne

Ostatnia aktualizacja: 08.12.2018 23:01
Otrzymaliśmy terenowy raport z Karkonoskiego Parku Narodowego. Zaprzyjaźniony zespół z Dziecięcego Parku Narodowego Leśnej Strugi miał do wykonania specjalne zadanie – zebrać jak najwięcej informacji o nietoperzach i o budkach, które są zamieszkiwane przez te wyjątkowe zwierzęta.
rozwiń zwiń