X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
Polskie Radio Dzieciom

Młodzieżowe "Ale Kino!" Filmowa uczta on-line od 29 listopada

Ostatnia aktualizacja: 25.11.2020 10:00
Coroczny festiwal "Ale Kino!" to przede wszystkim filmy, ale też spotkania z twórcami i mnóstwo niespodzianek. W tym roku, po raz pierwszy w swojej 57-letniej historii tego wydarzenia, młodzieżowa edycja - 38.Międzynarodowy Festiwal Filmów Młodego Widza "Ale Kino!" - odbędzie się online.
38.Międzynarodowy Festiwal Filmów Młodego Widza Ale Kino
38.Międzynarodowy Festiwal Filmów Młodego Widza "Ale Kino!"Foto: mat. prom.

Organizatorzy przewidują, że dzięki transmisji cyfrowej wydarzenie zyska większą publikę - i filmy zobaczą młodzi ludzie nie tylko z Poznania, ale z całego kraju. Dla licznej rzeszy kinomanów oznacza to, że od 29 listopada do 6 grudnia , będą mogli w zaciszu domowym oglądać ponad sto produkcji filmowych z 35 krajów świata. 

Posłuchaj
53:35 Dzieci_AAC 2020_11_22-20-59-22.mp3 Młodzieżowe "Ale Kino!" Filmowa uczta on-line (Kulturalna strefa/Polskie Radio Dzieciom)_22.11.2020.

 

"Antygona", "Baba Jaga i Brzdąc", "Egzamin", czy może - "Czarny młyn"...Jak odnaleźć się w gąszczu tegorocznych festiwalowych propozycji i na które z nich warto zwrócić uwagę? O to Martyna Chuderska pytała w "Kulturalnej Strefie" rzecznika prasowego festiwalu - Karolinę Kulig.
Zapraszamy do wysłuchania rozmowy.

Audycja: "Kulturalna strefa" 
Data emisji: 22.11.2020.
Prowadzi: Martyna Chuderska
Godzina emisji: 21:00
Audycja w każdą niedzielę w godz. 21.00 - 22.00.

"Kulturalna strefa" Polskim Radiu Dzieciom to audycja dla dorosłych, poświęcona wydarzeniom kulturalnym i szeroko pojmowanej kulturze, wywiady z artystami, pisarzami, muzykami.

jo

Zobacz także

Czytaj także

Rozmowa z Olgą Bończyk o "Miganych wierszach"

Ostatnia aktualizacja: 12.11.2020 08:00
Chory Kotek, Lokototywa, Dyzio Marzyciel - wiersze należące do klasyki polskiej poezji dla dzieci są z nami od lat. Niedawno doczekały się przekładu na język migowy. W projekcie "miganewiersze.pl" dwudziestu wybitnych polskich artystów przeczytało dwadzieścia wierszy znanych polskich poetów, które są lubiane przez dzieci.
rozwiń zwiń

Czytaj także

"Co robią uczucia?" - o książkach na listopadową chandrę

Ostatnia aktualizacja: 30.11.2020 12:15
Lęk siedzi w zardzewiałej puszce w ciemnym rogu pod szafą. Ma tam ulubioną kryjówkę. Tylko co mu z tego przyjdzie, skoro nie widzi świata dookoła? Bo gdyby się tylko rozejrzał, zobaczyłby na pewno to samo, co widzi czytelnik tej pięknej książki autorstwa Tiny Oziewicz - strzeliste góry, las i łąkę. I przestałby się lękać, prawda?
rozwiń zwiń