X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
Polskie Radio Dzieciom

Kasia Nova, Damian Ukeje i zespół Ikarus Feel

Ostatnia aktualizacja: 28.07.2021 12:15
W Plenerowym Studiu Polskiego Radia Dzieciom - Kasia Nova opowiedziała o swoim najnowszym singlu nagranym wspólnie z Krzysztofem Jary Jaryczewskim. Damian Ukeje opowiedział o swoim muzycznym powrocie i fascynacji poezją Krzysztofa Kamila Baczyńskiego. Poznamy również "młodziaki" z zespołu Ikarus Feel i ich debiutancki albumem "Tokio".
Adam Dobrzyński i jej gość Kasia Nova
Adam Dobrzyński i jej gość Kasia NovaFoto: Adam Dobrzyński

Posłuchaj
126:46 26.07. Co nam w duszy gra.mp3 Co nam w duszy gra/Polskie Radio Dzieciom_26.07.2021.

W audycji "Co nam w duszy gra" usłyszeć można także premiery od Foo Fighters, którzy nagrywając covery Bee Gees zmienili na chwilę nazwę na Dee Gees, a także utwory z jubileuszowego boxu Polskiego Radia "50 lat Lata z Radiem". 

Adam Dobrzyński i Damian Ukeje Adam Dobrzyński i Damian Ukeje

Adam Dobrzyński i członkowie zespołu Ikarus Feel Adam Dobrzyński i członkowie zespołu Ikarus Feel

W audycji moc muzycznych premier z kraju i ze świata. Zapraszamy do wysłuchania załączonego zapisu audycji.

Audycja: Co nam w duszy gra?
Data emisji: 26.07.2021
Godz. emisji: 23:00

Premierowa audycja z cyklu "Co nam w duszy gra" w każdy poniedziałek o godz. 23.00.

***

PRD to radio dla dzieci i rodziców. Każdego tygodnia stacja emituje ponad 130 premierowych audycji w tym m.in. audycje edukacyjne, podróżnicze, kulturalne i rozrywkowe oraz bajki, słuchowiska i podcasty. W audycjach usłyszeć można znane i lubiane piosenki dla dzieci. Dziennikarze Polskiego Radia Dzieciom za pośrednictwem mediów społecznościowych angażują słuchaczy do aktywnego udziału w audycjach oraz zachęcają do wspólnej zabawy w licznych konkursach i zagadkach udostępnianych w formie kolorowych grafik.

Wszystkie audycje Polskiego Radia Dzieciom są źródłem wszechstronnej wiedzy, rozwijają w dzieciach wrażliwość na dźwięki i są bezpieczne – chronią najmłodszych przed niechcianymi bodźcami i informacjami, ponieważ stacja nie emituje żadnych reklam! 

Zobacz także

Czytaj także

Rainy Day czyli Wojciech Kubicki i Michał Kochański

Ostatnia aktualizacja: 20.07.2021 10:00
W Plenerowym Studiu Polskiego Radia Dzieciom pojawili się Wojtek Kubicki i Michał Kochański. Tym razem przynieśli drugi album Rainy Day "Dekadencja".
rozwiń zwiń

Czytaj także

Gość specjalny w Plenerowym Studiu PRD nad Jeziorem Mokrym - Cezary Makiewicz

Ostatnia aktualizacja: 22.07.2021 16:45
21 lipca o 23:00 na dwa dni przed startem jubileuszowego 40 Pikniku Country w Mrągowie na antenie Polskiego Radia Dzieciom święto muzyki w " Muzycznych podróżach Adama Dobrzyńskiego w Nashville przez Mragowo". Gościem specjalnym w Plenerowym Studiu PRD nad Jeziorem Mokrym był Cezary Makiewicz, autor hymnu festiwalu "Wszystkie drogi prowadzą do Mrągowa".
rozwiń zwiń

Czytaj także

"Stare, znane, zapomniane". Olena Adams

Ostatnia aktualizacja: 28.07.2021 09:02
W audycji 3 płyty winylowe, w Pół Pięknej Płyty Oleta Adams i jej "Circle Of Life"- zawierający największy przebój artystki "Get Here". Będzie tez dwunasta pozycja w dyskografii The Steve Miller Band z nieśmiertelnym tytułowym nagraniem "Abracadabra" oraz w całości zaprezentuję legendarnych Twinkle Brothers z płytą "The Age Of Reggae",  zarejestrowaną w połowie lat 80 a wydaną w Polsce przez nieistniejący Tonpress w 1990 roku.
rozwiń zwiń