Polskie Radio Dzieciom

"Muzyczne podróże Adama Dobrzyńskiego". Muzyczna podróż do Nashville

Ostatnia aktualizacja: 02.06.2021 23:55
Muzyczna podróż do Nashville najnowsze hity zza Oceanu na czele z Blakem Sheltonem, Travisem Trittem, Alanem Jacksonem, Eric'em Church i Morganem Wallenem. 
Karolina Jastrzębska z Caroline The Lucky Ones
Karolina Jastrzębska z Caroline& The Lucky OnesFoto: Polskie Radio

W Plenerowym Studiu PRD Karolina Jastrzębska opowie o swojej miłości do bluegrassu, gry na banjo i najnowszej płycie Carolina& The Lucky Ones (to chyba jedyna w Polsce przedstawicielka tego rdzennego nurtu country).

Będzie też skandynawskie country- za sprawą R.E. Drenga - jednej z najważniejszych postaci norweskiej sceny country-blues (gram z winyla !!!)

Posłuchaj
126:29 Dzieci_AAC 2021_06_02-23-00-07_MPA_.mp3 02.06.2021 (Polskie Radio Dzieciom / Muzyczne podróże Adama Dobrzyńskiego)

Data emisji: 02.06.2021

Godz. emisji: 23.00

Premierowa audycja z cyklu Muzyczne podróże Adama Dobrzyńskiego w każdą środę o godz. 23.00.

***

PRD to radio dla dzieci i rodziców. Każdego tygodnia stacja emituje ponad 130 premierowych audycji w tym m.in. audycje edukacyjne, podróżnicze, kulturalne i rozrywkowe oraz bajki, słuchowiska i podcasty. W audycjach usłyszeć można znane i lubiane piosenki dla dzieci. Dziennikarze Polskiego Radia Dzieciom za pośrednictwem mediów społecznościowych angażują słuchaczy do aktywnego udziału w audycjach oraz zachęcają do wspólnej zabawy w licznych konkursach i zagadkach udostępnianych w formie kolorowych grafik.

Wszystkie audycje Polskiego Radia Dzieciom są źródłem wszechstronnej wiedzy, rozwijają w dzieciach wrażliwość na dźwięki i są bezpieczne – chronią najmłodszych przed niechcianymi bodźcami i informacjami, ponieważ stacja nie emituje żadnych reklam! 

Zobacz także
Czytaj także

"Muzyczne podróże Adama Dobrzyńskiego". Joanna Morea oraz dużo Muzyki Świata

Ostatnia aktualizacja: 19.05.2021 23:55
Plenerowym Studiu Polskiego Radia Dzieciom zasiądzie Joanna Morea. Opowie o swojej egzotycznej części podróży dookoła świata, książce, którą właśnie wydała oraz płycie, która za chwilę trafi na sklepowe półki, a w audycji będzie miała swoją radiową premierę.
rozwiń zwiń
Czytaj także

"Muzyczne podróże Adama Dobrzyńskiego". Wojtek Król i Filip Doroszewski

Ostatnia aktualizacja: 26.05.2021 23:55
W Plenerowym Studiu Polskiego Radia Dzieciom Wojtek Król - lider projektu Clicks, który na Deutche Alternative Charts swoim drugim albumem zajął właśnie 2 miejsce! - opowie o fascynacji gotykiem, zmianach na rynku muzycznym i wspomnieniach dotyczących Controlled Collapse
rozwiń zwiń