X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
Polskie Radio Dzieciom

Jak narysować wronę? [Zobacz video]

Ostatnia aktualizacja: 20.05.2020 23:36
Stworek Potworek zaprasza wszystkich słuchaczy do swojej rysunkowej pracowni. W audycji Stworek Potworek powiedział jak za pomocą czapki do gry w baseball z podwójnym daszkiem, czegoś co swoim kształtem przypomina niedokończone oko, ogona w kształcie płetwy, ogona, a także ptasich łapek i oczu narysować wronę.

Nie jest to łatwe zadanie, ale ze Stworkiem Potworkiem musi się udać! Wronę zaczynamy tworzyć rysując czapkę do gry w baseball. będzie to głowa i czub wrony. następnie rysujemy coś, co swym kształtem przypomina niedokończony rysunek oka. będzie to wroni tułów. Co dalej? O tym w załączonym nagraniu.

Potworek Audycja: Stworek Potworek
Prowadzi: Wojciech Słupiński
Data emisji: 20.05.2020
Godzina emisji: 11.45

"Stworek Potworek" to cykliczna audycja edukacyjna emitowana w każdą środę około 11.45 w Polskim Radiu Dzieciom. Można jej słuchać w ramach "Co w smoku piszczy".

**

Polskie Radio Dzieciom - całodobowa stacja radiowa dla dzieci i ich rodziców.
Cotygodniowo Polskie Radio Dzieciom nadaje ponad 130 premierowych audycji dla dzieci i rodziców w tym bajki, audycje kulturalne, edukacyjne, podróżnicze i rozrywkowe. 

Od godziny 7.00 do 21.00 usłyszeć można audycje dla dzieci, wieczorem zaś audycje publicystyczne i muzyczne dla dorosłych z udziałem uznanych ekspertów i wybitnych twórców.


Zobacz więcej na temat: grafika
Zobacz także

Czytaj także

Narysuj kurczaka ze Stworkiem Potworkiem. Zobacz video.

Ostatnia aktualizacja: 10.04.2020 15:00
Stworek Potworek zaprasza do swojej rysunkowej pracowni. W dzisiejszej audycji Stworek Potworek podpowiedział Wam drodzy słuchacze-rysowacze, jak z dwóch łuków, zębów, oczu, trójkąta i czuprynki, narysować kurczaczka.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Jak narysować rower? [Zobacz video]

Ostatnia aktualizacja: 22.04.2020 21:46
Stworek Potworek zaprasza wszystkich do swojej rysunkowej pracowni. W najnowszej audycji na antenie Polskiego Radia Dzieciom, Stworek powiedział, jak prostymi figurami geometrycznymi narysować rower. Wystarczy odpowiednie połączenie koła, trapezu i trójkąta. Od czego należy rozpocząć rysowanie?
rozwiń zwiń

Czytaj także

Jak narysować piłkę nożną? [Zobacz video]

Ostatnia aktualizacja: 13.05.2020 21:37
Stworek Potworek zaprasza wszystkie dzieci do swojej rysunkowej pracowni. W dzisiejsze audycji, Stworek Potworek pokazał Wam, drodzy słuchacze-rysowacze, jak za pomocą kółka, pięciokąta, a także a także kresek, narysować piłkę do gry w football. 
rozwiń zwiń