X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
Polskie Radio Dzieciom

Jak narysować worek na prezenty? VIDEO

Ostatnia aktualizacja: 05.01.2021 15:00
Wspaniały artysta, Stworek Potworek zaprasza wszystkie dzieci do swojej rysunkowej pracowni! W naszych audycjach uczy rysować swoich słuchaczy-rysowaczy. Czego nauczył nas ostatnio? Jak za pomocą niedokończonego koła, koguciego grzebienia i długiej kluski narysować prawie prawdziwy worek mikołajowy, z którego nie wypadnie żaden prezent!
Jak narysować worek do którego Mikołaj chowa prezenty?
Jak narysować worek do którego Mikołaj chowa prezenty?Foto: PR

Posłuchaj
02:06 23.12. Stworek worek.mp3 Stworek Potworek rysuje mikołajowy worek

 

Od czego zaczął Stworek Potworek? Które elementy ze sobą połączył i do czego posłużył mu koguci grzebień? Tego dowiecie się słuchając załączonej audycji. Jak krok po kroku narysować worek na prezenty, doskonale ilustruje poniższe video.

Potworek Audycja: Stworek Potworek
Prowadzi: Wojciech Słupiński
Data emisji: 23.12.2020
"Stworek Potworek" to cykliczna audycja edukacyjna emitowana w każdą środę około 11.45 w Polskim Radiu Dzieciom. Można jej słuchać w ramach "Co w smoku piszczy".

**

Polskie Radio Dzieciom - całodobowa stacja radiowa dla dzieci i ich rodziców.
Cotygodniowo Polskie Radio Dzieciom nadaje ponad 130 premierowych audycji dla dzieci i rodziców w tym bajki, audycje kulturalne, edukacyjne, podróżnicze i rozrywkowe. 

Od godziny 7.00 do 21.00 usłyszeć można audycje dla dzieci, wieczorem zaś audycje publicystyczne i muzyczne dla dorosłych z udziałem uznanych ekspertów i wybitnych twórców.


Zobacz więcej na temat: zdolności grafika
Zobacz także

Czytaj także

Rysujemy kosz na śmieci. Lekcja rysunku Stworka Potworka

Ostatnia aktualizacja: 05.10.2020 14:57
Co tydzień, w audycji „Stworek Potworek” nasz radiowy mistrz rysunku uczy dzieci jak prostymi kształtami narysować nową rzecz, przedmiot, roślinkę lub postać. Dzięki jego wskazówkom dzieci uczą się jak małymi krokami narysować obraz, który początkowo wydaje się trudny do wykonania. W tej audycji Stworek Potworek nauczył dzieci jak narysować kosz na śmieci. Jak to zrobił?
rozwiń zwiń

Czytaj także

Zobacz animację: jak narysować choinkę?

Ostatnia aktualizacja: 09.12.2020 17:00
Trójkąt, dwa kolejne nieco większe, na samym dole jeden najmniejszy, kilka gwiazdek i choinka gotowa! Stworek Potworek zaprosił do swojej rysunkowej pracowni w której krok, po kroku wytłumaczył jak prostymi kształtami narysować drzewko świąteczne uwielbiane przez wszystkie dzieci. 
rozwiń zwiń

Czytaj także

Jak narysować bombkę? [Zobacz animację]

Ostatnia aktualizacja: 20.12.2020 16:53
Nasz radiowy artysta, Stworek Potworek nauczył dzieci jak przy użyciu prostych kształtów narysować bombkę. Wystarczy kółko, kawałek grzebienia, nitka, bałwanek i gotowe! Do dzieła!
rozwiń zwiń