X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
Polskie Radio Dzieciom

Międzynarodowy Festiwal Piosenki Dziecięcej SKOWRONECZEK

Ostatnia aktualizacja: 13.08.2021 13:13
W poniedziałek 16 sierpnia pod patronatem Polskiego Radia Dzieciom rusza XVIII edycja Międzynarodowego Festiwalu Piosenki Dziecięcej SKOWRONECZEK. Siedmiodniowy festiwal będzie obfitował w wiele wydarzeń i atrakcji, które na miejscu obserwować będzie dziennikarz Polskiego Radia Dzieciom, Patryk Bartoszewski.
16-22 SIERPNIA, NOWY SĄCZ 2021. XVIII Międzynarodowy Festiwal Piosenki Dziecięcej SKOWRONECZEK
16-22 SIERPNIA, NOWY SĄCZ 2021. XVIII Międzynarodowy Festiwal Piosenki Dziecięcej SKOWRONECZEKFoto: fb.com/festiwalskowroneczek

W finale Międzynarodowego Festiwalu Piosenki Dziecięcej SKOWRONECZEK weźmie udział w sumie 91 wokalistów, którzy powalczą o główną nagrodę Grand Prix, a także o zwycięstwo w poszczególnych kategoriach wiekowych.

Podczas przesłuchań festiwalowych, które odbędą się na scenie sali widowiskowej Miejskiego Ośrodka Kultury w Nowym Sączu, jury w składzie: prof. dr hab. Lidia Matynian, Amalia Rosati, Milenia Małecka – Rogal, ks. dr hab. Paweł Sobierajski, Paweł Moszumański, Dariusz Janus, oraz Małgorzata Bartas-Witan z Polskiego Radia i Patryk Bartoszewski z Polskiego Radia Dzieciom będzie przysłuchiwać się wokalnym wykonaniom uczestników XVIII edycji Festiwalu.

Uroczysty koncert laureatów odbędzie się 22 sierpnia na płycie sądeckiego Rynku.

Polskie Radio Dzieciom z Nowego Sącza będzie nadawać audycje plenerowe:

16 i 19 sierpnia "Poranek w Polskim Radiu Dzieciom" (godz. 8:00-10:00),

20 sierpnia "Popołudnik" w Polskim Radiu Dzieciom” (godz. 15:00-17:00),

21 sierpnia od godz. 18:00-19:00 audycja specjalna, w której dzień przed uroczystym koncertem Patryk Bartoszewski porozmawia z uczestnikami festiwalu i zaprezentujemy ich utwory,

22 sierpnia - w dniu koncertu finałowego od godz. 14:00 do 15:00 poprowadzi
z Nowego Sącza "Dziecięcy koncert życzeń".

---> SŁUCHAJ POLSKIEGO RADIA DZIECIOM ON LINE <---  

Polskie Radio Dzieciom jako patron medialny przekaże również nagrodę dla laureata Grand Prix - odbiornik cyfrowy DAB+.

[PROGRAM FESTIWALU]

Najnowsze wiadomości i fotorelacje z XVIII Międzynarodowego Festiwalu Piosenki Dziecięcej SKOWRONECZEK będą dostępne na stronie internetowej www.festiwalskowroneczek.pl oraz na festiwalowym fanpage’u – https://www.facebook.com/festiwalskowroneczek.

Organizatorami tegorocznej edycji Festiwalu SKOWRONECZEK są: Prezydent Nowego Sącza Ludomir Handzel, Pałac Młodzieży w Nowym Sączu oraz Wydawnictwo Diecezji Tarnowskiej „Promyczek”.

Patronat honorowy nad wydarzeniem objęło Ministerstwo Kultury, Dziedzictwa Narodowego i Sportu, Rzecznik Praw Dziecka Mikołaj Pawlak, Biskup Tarnowski Andrzej Jeż, Starostwa Nowosądecki Marek Kwiatkowski.

***

Polskie Radio Dzieciom to całodobowe radio dla dzieci i rodziców. Każdego tygodnia stacja emituje ponad 130 premierowych audycji w tym m.in. audycje edukacyjne, podróżnicze, kulturalne i rozrywkowe oraz bajki, słuchowiska i podcasty. W audycjach usłyszeć można znane i lubiane piosenki dla dzieci. Dziennikarze Polskiego Radia Dzieciom za pośrednictwem mediów społecznościowych angażują słuchaczy do aktywnego udziału w audycjach oraz zachęcają do wspólnej zabawy w licznych konkursach i zagadkach udostępnianych w formie kolorowych grafik.

Wszystkie audycje Polskiego Radia Dzieciom są źródłem wszechstronnej wiedzy, rozwijają w dzieciach wrażliwość na dźwięki i są bezpieczne – chronią najmłodszych przed niechcianymi bodźcami i informacjami, ponieważ stacja nie emituje żadnych reklam! 

Więcej aktywności stacji można znaleźć na profilu Polskiego Radia Dzieciom w mediach społecznościowych.  

---> SŁUCHAJ POLSKIEGO RADIA DZIECIOM <---  

Zobacz także

Czytaj także

Polskie Radio Dzieciom na festiwalu "Ojce i Dziatki"

Ostatnia aktualizacja: 25.06.2021 15:01
Robert Romanowicz z wykształcenia jest architektem, ale na co dzień zajmuje się malarstwem, ilustracją książkową i scenografią. Jego prace cechuje niepowtarzalny styl. Ilustruje książki dla dzieci - znaleźć je można w "Kapselku" Kamila Niewińskiego, czy uznanej  "A niech to gęś kopnie" Marty Guśniowskiej. 19 czerwca w ramach Międzypokoleniowego Festiwalu Literatury Dziecięcej odbył się "Warsztat artystyczny z Robertem Romanowiczem". Spotkaniu temu przyglądała się Martyna Chuderska. 
rozwiń zwiń