X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
Polskie Radio Dzieciom

Poznaj laureatów konkursu "Pisankowy zawrót głowy" w Polskim Radiu Dzieciom

Ostatnia aktualizacja: 06.04.2020 08:00
Do redakcji Polskiego Radia Dzieciom spłynęło blisko 220 prac konkursowych. Wszystkie piękne i wyjątkowe. Spośród nich jury wybrało 5. Dokonanie wyboru było niezwykle trudne. Poniżej prezentujemy zwycięskie prace przedstawiające pisanki wielkanocne wykonane przez dzieci.
Konkurs Pisankowy zawrót głowy w Polskim Radiu Dzieciom
Konkurs "Pisankowy zawrót głowy" w Polskim Radiu DzieciomFoto: Polskie Radio

Aby wziąć udział w Konkursie "Pisankowy zawrót głowy" w Polskim Radiu Dzieciom, wystarczyło samodzielnie ozdobić pisankę wielkanocną, następnie z pomocą rodziców lub opiekunów zrobić jej zdjęcie i wstawić je w komentarzu pod postem na profilu w mediach społecznościowych Polskiego Radia Dzieciom.

5 zwycięskich prac prezentujemy w mediach społecznościowych Polskiego Radia Dzieciom oraz w galerii na stronie. 
W tej zabawie liczyła się oryginalność, pomysłowość i wartość artystyczna prac. 
Redakcja Polskiego Radia Dzieciom dziękuje Uczestnikom "Pisankowego zawrótu głowy" za wszystkie prace zgłoszone do konkursu.

Jednocześnie przypominamy, że do 17 maja czekamy na zgłoszenia w II Konkursie Dziecięcych Talentów Polskiego Radia Dzieciom. Zadanie konkursowe polega na zaśpiewaniu dowolnego utworu muzycznego lub wyrecytowaniu wiersza. Konkurs ten skierowany jest do dzieci, które nie ukończyły 13 lat, marzą o nagraniu płyty w profesjonalnym studiu i występie na dużej scenie przed publicznością. Nagrodą w konkursie jest udział w koncercie finałowym i nagranie płyty. 

Szczegóły dotyczące konkursu znaleźć można w serwisie konkurstalentow.polskieradio.pl

REGULAMIN i szczegóły dotyczące zasad konkursowych i  znajdują się w tym miejscu.

Organizatorem konkursu jest Polskie Radio Dzieciom.

Polskie Radio Dzieciom to jedyne radio w Polsce, które przez całą dobę nadaje audycje skierowane do dzieci i ich rodziców. Można go słuchać przez odbiorniki cyfrowe DAB+, Internet oraz darmową aplikację na smartfony. Wybrane audycje dla dzieci i rodziców, od 1 stycznia słuchać można także na platformie Polskiego Radia podcasty.poskieradio.pl.

Co tydzień Polskie Radio Dzieciom nadaje ponad 130 premierowych audycji dla dzieci i rodziców, w tym bajki, audycje kulturalne, edukacyjne, podróżnicze i rozrywkowe.
Codziennie od 7.00 do 21.00 usłyszeć można audycje dla dzieci, wieczorem zaś audycje publicystyczne i muzyczne dla dorosłych z udziałem uznanych ekspertów i wybitnych twórców.

Wszystkie audycje Polskiego Radia Dzieciom są źródłem wszechstronnej wiedzy, rozwijają w dzieciach wrażliwość na dźwięki i są bezpieczne – chronią najmłodszych przed niechcianymi bodźcami i informacjami, ponieważ Polskie Radio Dzieciom nie emituje żadnych reklam!

Dziennikarze Polskiego Radia Dzieciom poprzez media społecznościowe angażują słuchaczy do aktywnego udziału w audycjach oraz zachęcają do wspólnej zabawy poprzez udział w licznych konkursach, zagadkach i pytaniach udostępnianych w formie kolorowych grafik. Dostępna w internecie szczegółowa ramówka pozwoli rodzicom na dokładne zaplanowanie dnia razem z Polskim Radiem Dzieciom!

jo

Zobacz więcej na temat: konkurs dzieci W POLSKIM RADIU
Zobacz także

Czytaj także

II Konkurs Dziecięcych Talentów Polskiego Radia Dzieciom

Ostatnia aktualizacja: 01.09.2020 12:10
87 młodych uczestników wyłonionych spośród blisko 700 zgłoszeń wystąpi podczas przesłuchań na żywo. Patronat nad konkursem objął Minister Edukacji Narodowej Dariusz Piontkowski. Zwycięzcy wystąpią w uroczystym koncercie finałowym oraz wezmą udział w nagraniu płyty "Głosem dziecka vol. 2".
rozwiń zwiń