Polskie Radio Dzieciom

Agnieszka Kunikowska o pracy aktora dubbingowego

Ostatnia aktualizacja: 15.11.2022 09:15
Jej głos znają miłośnicy filmów animowanych i nie tylko. Aktorka, dziennikarka, lektorka, która w 2021 roku otrzymała zaszczytny tytuł Mistrzyni Mowy Polskiej  - Agnieszka Kunikowka była gościem audycji "Gwiazdozbiór" w Polskim Radiu Dzieciom. Zapraszamy!
Agnieszka Kunikowska gościem audycji Gwiazdozbiór.
Agnieszka Kunikowska gościem audycji Gwiazdozbiór.Foto: PR

Gość Polskiego Radia Dzieciom opowiedziała o pracy aktora dubbingowego, o swojej miłości do języka polskiego i wielu innych ciekawostkach, o których dowiedzieć można się słuchając audycji "Gwiazdozbiór". 

Posłuchaj
60:06 2022_11_06 15_00_04_RadioDzieciom_Gwiazdozbior.mp3 Agnieszka Kunikowska gościem audycji Gwiazdozbiór.

 

Ponadto zawędrowaliśmy do sali kinowej, by przyjrzeć się aktualnym premierom. Sprawdziliśmy też co słychać wśród młodych wokalistów.

Audycja: Gwiazdozbiór
Prowadzi: Marta Powałowska
Gość: Agnieszka Kunikowska – aktorka dubbingowa, dziennikarka radiowa.
Data emisji: 6.11.2022
Godzina emisji: 15:00

Czytaj dalej:

Polskie Radio Dzieciom to całodobowe radio dla dzieci i rodziców. Każdego tygodnia stacja emituje ponad 130 premierowych audycji, w tym m.in. audycje edukacyjne, podróżnicze, kulturalne i rozrywkowe oraz bajki, słuchowiska i podcasty. W audycjach usłyszeć można znane i lubiane piosenki dla dzieci. Dziennikarze Polskiego Radia Dzieciom za pośrednictwem mediów społecznościowych angażują słuchaczy do aktywnego udziału w audycjach oraz zachęcają do wspólnej zabawy w licznych konkursach i zagadkach udostępnianych w formie kolorowych grafik.

Wszystkie audycje Polskiego Radia Dzieciom są źródłem wszechstronnej wiedzy, rozwijają w dzieciach wrażliwość na dźwięki i są bezpieczne - chronią najmłodszych przed niechcianymi bodźcami i informacjami, ponieważ stacja nie emituje żadnych reklam! 

Więcej aktywności stacji można znaleźć na profilu Polskiego Radia Dzieciom w mediach społecznościowych i na bezpłatnej platformie podcasty.polskieradio.pl. 

Zobacz także
Czytaj także

Niezwykły świat literatury dziecięcej z Grzegorzem Kasdepke

Ostatnia aktualizacja: 10.10.2022 10:00
Audycja Gwiazdozbiór pełna jest ciekawostek i informacji ze świata filmu i muzyki. Gwiazdą tygodnia jest Grzegorz Kasdepke, wraz z którym przenieśliśmy się do niezwykłego świata dziecięcej literatury. Czy Kasdepke od zawsze lubił czytać książki? Co wydarzyło się podczas jednego ze spotkań autorskich, którego był gościem? Jaką drogę musi przejść tekst zanim stanie się książką? Gość Gwiazdozbioru opowiedział również, jak wyglądała ceremonia pasowania go na Kawalera Orderu Uśmiechu i skąd czerpie pomysły na przygody swoich bohaterów literackich.
rozwiń zwiń
Czytaj także

Oliwia Ogorzelska - aktorstwo od przedszkola do planu filmowego

Ostatnia aktualizacja: 07.11.2022 10:21
Gościem audycji Gwiazdozbiór jest młoda aktorka Oliwia Ogorzelska z dużym dorobkiem ekranowym, znana głównie z filmu młodzieżowego "Czarny Młyn", w którym zagrała główną rolę. Na antenie Polskiego Radia Dzieciom mówiła o marzeniach i ich realizacji, dorobku artystycznym, planach na przyszłość, a także o tym, jak łączyć szkołę z codziennymi obowiązkami aktorki.
rozwiń zwiń