Section08 - artykułowa

Mundial na głosy - Niemcy i Argentyna śpiewająco

Jedynka
Agnieszka Szałowska 11.07.2014

Tradycyjnie już w "Lecie z Radiem pod gwiazdami" podsumujemy sobotni koncert w Białce Tatrzańskiej. Postaramy się także rozstrzygnąć pewne zawody...

Mecz finałowy piłkarskich mistrzostw świata w Brazylii już w niedzielę. O godz. 21 (czasu polskiego) zagrają w nim drużyny Argentyny i Niemiec. A podczas naszego nocnego spotkania rozstrzygniemy, kto głośniej śpiewa: Niemcy czy Argentyńczycy!

Tomasz Zimoch: Niemcy zasługują na tytuł mistrza świata >>>

W pierwszej godzinie "Lata z Radiem pod gwiazdami" podsumowanie kolejnego koncertu trasy Lata z Radiem - posłuchamy muzyki Brathanków, Patrycji Markowskiej i Maryli Rodowicz .

Następnie zaprezentujemy wszystkie Piosenki Dnia Jedynki mijającego tygodnia. Posłuchamy  nowych nagrań Manic Street Preachers i Macieja Miecznikowskiego, towarzyszyć nam będą także Queen, Marek Piekarczyk i TSA, REM, Maria Koterbska, Frank Sinatra, Bank i George Benson. Muzycznie powrócimy także do koncertu Boba Dylana na 8. Festiwalu Legend Rocka w Dolinie Charlotty.

LATO z RADIEM 2014 - gwiazdy, trasa, zdjęcia i wideo z koncertów >>>

"Lato z Radiem pod gwiazdami" w nocy z soboty na niedzielę między godz. 23.00 a 3.00 poprowadzi Marcin Kusy. Zapraszamy!

/

(asz)