X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
Kultura

Polskie Radio zaprasza na spektakle dla dzieci

Ostatnia aktualizacja: 30.11.2016 11:51
W weekend 10-11 grudnia Agencja Muzyczna Polskiego Radia zaprasza wszystkich najmłodszych i nie tylko, na dwa wyjątkowe wydarzenia - spektakl "Gwiezdny Źrebak" z cyklu "Zorka Dziewczynka z Gwiazd…" oraz koncert "Kolędujmy Maleńkiemu" z cyklu „Śpiewamy z Agatą Steczkowską”.
Kasia Stoparczyk i Dominika Kluźniak
Kasia Stoparczyk i Dominika Kluźniak Foto: Polskie Radio

W sobotę 10 grudnia Zorka w spektaklu "Gwiezdny Źrebak" przemierzy cały świat. Odwiedzi Tuaregów, błękitnych rycerzy pustyni, wyznawców gwiazdy Syriusza - Dogonów, a świecący plankton wskaże jej drogę do Doliny Elfów i wróżek.

To właśnie tam Zorka zrozumie, że Ziemia jest niezwykle pięknym miejscem we Wszechświecie. Ale czy znajdzie swoje ukochane gwiazdy? Czy odkryje tajemnicę porwania Gwiezdnego Źrebaka? Na pewno łatwiej jej będzie z pomocą najmłodszych słuchaczy. Serdecznie zapraszamy na te niecodzienne poszukiwania skradzionych gwiazd…

W roli Zorki wystąpi znakomita Dominika Kluźniak, a towarzyszyć  jej będą niezwykle utalentowani soliści i muzycy, którzy zaprezentują perełki muzyki klasycznej, etnicznej i alternatywnej: Kasia Stankiewicz, Novika,  Adriana Ferfecka ( solistka Deutsche Oper Berlin), Artur Janda (bas),  Aleksandra Dąbrowska (fortepian) oraz multiinstrumentaliści Sambor Dudziński, Wojtek Król, Artur Gierczak.

Pojawią się także fragmenty Trójkowej audycji "Dzieci wiedzą lepiej" oraz bohaterowie baśni i legend z najbardziej odległych zakątków świata.

Scenariusz i prowadzenie spektaklu – Katarzyna Stoparczyk, znana z Trójkowej audycji "Dzieci wiedzą lepiej" i "Zagadkowa niedziela", współautorka telewizyjnego show, które współprowadziła z Wojciechem Mannem pt.  "Duże Dzieci".

Spektakl realizowany jest przy współpracy z Instytutem Książki.

W niedzielę 11 grudnia Agencja Muzyczna Polskiego Radia i Fundacja Agaty Steczkowskiej zapraszają z kolei o godz. 11.00 do Studia Koncertowego im. Witolda Lutosławskiego  na koncert nie tylko dla dzieci  z cyklu "Śpiewajmy z Agatą Steczkowską".

Podczas koncertu kolęd, zatytułowanego "Kolędujmy Maleńkiemu" wystąpi Chór Agaty Steczkowskiej.  Prowadząca koncert Agata Steczkowska zaprosi  widzów do wspólnego śpiewania wybranych kolęd.

Projekt powstał we współpracy z Narodowym Instytutem Audiowizualnym, wydawcą serwisu Ninateka.pl.

Bilety na oba spektakle do kupienia na stronie: sklep.polskieradio.pl oraz na godzinę przed koncertem w kasie studia.

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak
www.narodoweczytanie.polskieradio.pl
Cichociemni

Czytaj także

Soundedit '16 . Projekt "Metropolis" w Polskim Radiu

Ostatnia aktualizacja: 30.11.2016 11:29
Projekt "Metropolis" to niezwykłe przedsięwzięcie, które łączy kino, operę, elektronikę i rockowe brzmienie. "Metropolis" czerpie z kinematografii, lecz nie będzie tylko projekcją filmu. Ścieżkę dźwiękową do słynnego obrazu wykonają na żywo znakomici artyści: Igor Gwadera, Agnieszka Makówka, Władysław Komendarek.
rozwiń zwiń