X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
Kultura

Kolejna odsłona "Piegowatego Koncertu"

Ostatnia aktualizacja: 28.04.2017 15:20
Agencja Muzyczna Polskiego Radia, Katarzyna Stoparczyk i Warsaw Camerata serdecznie zapraszają na kolejną odsłonę "Piegowatego Koncertu"!
Kasia Stoparczyk
Kasia StoparczykFoto: PR

"Eksplozja radości dla publiczności" już 6 maja 2017 g. 12.00 w Studiu Koncertowym Polskiego Radia im. Witolda Lutosławskiego w Warszawie, ul. Modzelewskiego 59. 

Tym razem w radosnej edycji wiosennej będą ptasie trele, pachnąca wiosennym deszczem łąka i pierwsze nieśmiało wychylające się ku słońcu przebiśniegi. Nie zabraknie też krokusów, bocianów oraz śmiechu, frajdy i dobrej zabawy razem z Mozartem, Vivaldim, "Dziećmi, (które) wiedzą lepiej" i niespodziankami. A tą najważniejszą będzie występ Kasi Stankiewicz, która zaśpiewa piosenkę z naszego radiowego spektaklu "Zorka Dziewczynka z Gwiazd". Gościć będziemy także Dzieci z Domu Dziecka, dla których gramy, śpiewamy i które serdecznie wspieramy.

Zapraszamy my, zakochani w najpiękniejszej muzyce świata, Piegowaci.

Scenariusz i prowadzenie: Katarzyna Stoparczyk

Wykonawcy:

Leszek Wachnik fagot

Warszaw Camerata

Paweł Kos-Nowicki dyrygent

gość specjalny:

Kasia Stankiewicz śpiew

W programie: Antonio VIVALDI – Koncert C-dur na fagot i orkiestrę, Wolfgang Amadeus MOZART – Rondo (cz. 3) z Koncertu na fagot i orkiestrę,  Antonio VIVALDI – "Zima" (cz. 2, czyli zima wiosną i co z tego wyniknie) z cyklu Cztery pory roku, Georges BIZET – Habanera z opery "Carmen", Sebastian IRADIER – Habanera "La Paloma", Eduardo di CAPUA - O sole Mio, Johann STRAUSS – Polka "Im Fluge".

Bilety do nabycia: https://polskieradio.bilety24.pl/nfrontbuy/buy/id/155210

​Koncert dofinansowany ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego.

bk

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak
www.narodoweczytanie.polskieradio.pl
Cichociemni