X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
Kultura

Fotografują wojnę, kwiaty i góry lodowe. Spotykają się w Bielsku-Białej

Ostatnia aktualizacja: 20.10.2011 17:09
Jedni robią zdjęcia własnym rabatkom, inni z aparatem przedzierają się w najniebezpieczniejsze rejony świata. Kilkuset fotografów z całego świata spotkało się na Foto Art Festivalu.
Audio
Fotografują wojnę, kwiaty i góry lodowe. Spotykają się w Bielsku-Białej
Foto: źr.fotoartfestival.com

- Tak jak ludzie, góry lodowe mają swoją osobowość - opowiada fotografka Camille Seaman w Radiowym Domu Kultury - Niektóre są bardzo dramatyczne i rozpadają się nagle, inne są stoickie i będzie trwało wieczność, zanim stopnieją.

Amerykanka pokazuje w Bielsku-Białej projekt "Ostatnia góra lodowa", zdjęcia wykonywała pływając na lodołamaczach w regionie Svalbardu, Grenlandii, Islandii i Antarktyce.

 

/

 

Foto Art Festival, który potrwa do końca października, nie ma hasła przewodniego. Ściana w ścianę obok Camille Seaman swoje prace pokazuje tu kilkudziesięciu innych, specjalizujących się w bardzo różnych dziedzinach fotografów. Wśród nich jest Oleg Duryagin z Rosji, który komputerowo przekształca portrety tak, że ludzie zaczynają wyglądać jak plastikowe postacie.

Bielskiemu biennale towarzyszy także wystawa "FotoOpen", w której każdy, kto tylko zechce, może powiesić swoją pracę na ścianie. Swoje prace pokazuje tu w tym roku 70 osób z całej Polski.

 

usc

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak
www.narodoweczytanie.polskieradio.pl
Cichociemni

Czytaj także

Tajemnice fotografii Zofii Nasierowskiej

Ostatnia aktualizacja: 20.10.2011 20:46
Zofia Nasierowska należała do najlepszych polskich fotografów. W Dwójce przypomnieliśmy wywiad, w którym opowiadała o tajnikach swojego warsztatu, o znanych ludziach, których fotografowała, o sobie.
rozwiń zwiń