Kultura

Kulisy Kultury. Artur Gotz w Kabarecie Starszych Panów

Ostatnia aktualizacja: 09.02.2018 11:40
Oni zadebiutowali 60 lat temu w TVP, on 14 lutego zadebiutuje z ich repertuarem. Jak Artur Gotz zinterpretował utwory z Kabaretu Starszych Panów i dlaczego od pomidorów rozbolała go głowa?

W walentynki ukaże się trzeci solowy album Artura Gotza. Na płytę "Kabaret Starszych Panów. Przeboje wszech czasów śpiewa Artur Gotz" składają się wielkie szlagiery duetu Jeremi Przybora i Jerzy Wasowski - m.in. "Addio pomidory", "Jeżeli kochać" i singlowy utwór "Już kąpiesz się nie dla mnie".

W jaki sposób śpiewający aktor rozpoczął przygodę z Kabaretem Starszych Panów? Co wspólnego z jego nową płytą ma rozstrojone pianino i co w nowych interpretacjach znajdzie dla siebie młode pokolenie słuchaczy? O tym Artur Gotz opowiedział Uli Kaczyńskiej.

kul/jp

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak
Zobacz także
www.narodoweczytanie.polskieradio.pl
Cichociemni

Czytaj także

Kulisy Kultury: Jak w teatrze gra się metal?

Ostatnia aktualizacja: 26.01.2018 18:20
Są gotowi na wszystko. Zdeterminowani, by zrealizować marzenia i odnieść sukces. Paweł Domagała jako Marceli oraz jego koledzy z zespołu grają metal i nie zawahają się go użyć. Także w teatrze. W spektaklu "Exterminator". 
rozwiń zwiń

Czytaj także

Kulisy Kultury. O pyskówkach w Teatrze Lalka

Ostatnia aktualizacja: 03.02.2018 19:00
Pacynki-pyskówki, marionetki, kukiełki to tylko niektórzy mieszkańcy warszawskiego Teatru Lalka. Jak układa się im praca z aktorami? I jak aktorzy dogadują się z lalkami? Sprawdziła to Ula Kaczyńska.
rozwiń zwiń