X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
Redakcja Polska

Agresywne działania Rosji tematem wtorkowej rozmowy szefów dyplomacji Polski i Wielkiej Brytanii

28.01.2022 15:09
Sytuacja bezpieczeństwa wobec agresywnych działań Moskwy oraz warianty reakcji w przypadku eskalacji kryzysu będą tematami wtorkowej rozmowy w Warszawie szefa MSZ Zbigniewa Raua z brytyjską minister spraw zagranicznych Liz Truss - poinformował polski resort dyplomacji.
Zdjęcie ilustrac
Zdjęcie ilustracFot.: MSZ

Jak przekazał MSZ w komunikacie, szefowa brytyjskiej dyplomacji złoży we wtorek wizytę w Warszawie. "Najważniejszym tematem rozmów będzie sytuacja bezpieczeństwa wobec agresywnych działań Moskwy, a także omówienie ewentualnych inicjatyw dyplomatycznych oraz wariantów reakcji w przypadku eskalacji kryzysu" - głosi komunikat MSZ.

Zgodnie z zapowiedzią, szef polskiego MSZ przedstawi także swojej brytyjskiej odpowiedniczce najważniejsze aspekty sprawowanego przez Polskę w 2022 r. przewodnictwa w Organizacji Bezpieczeństwa i Współpracy w Europie.

Będzie to pierwsza wizyta minister Truss w Warszawie od czasu objęcia stanowiska we wrześniu 2021 r.


PAP/dad

Zobacz więcej na temat: Rosja Wielka Brytania Ukraina

Muzeum Pamięci Sybiru w Białymstoku apeluje o pamiątki związane z losami Sybiraków

28.01.2022 13:00
O przekazywanie pamiątek związanych z losami Sybiraków - zaapelowało Muzeum Pamięci Sybiru. W zbiorach instytucji znajduje się obecnie ponad 7,4 tys. eksponatów, ale nadal poszukiwane są kolejne.

Na polsko-białoruskiej granicy znaleziono manekina pozorującego migranta

28.01.2022 13:53
W rejonie placówki Straży Granicznej w Michałowie, na pasku granicznym, znaleziono manekina pozorującego migranta, który może posłużyć służbom białoruskim do dezinformacji - poinformowało Ministerstwo Obrony Narodowej.