X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
Muzyka

Trójkowe poranki z Pink Floyd

Ostatnia aktualizacja: 19.09.2011 13:35
Ruszył cykl w ramach, którego muzycy brytyjskiej grupy opowiedzą o swoich największych przebojach.
Audio
Koncert Pink Floyd 1973 rok
Koncert Pink Floyd 1973 rokFoto: Tim Duncan/Wikipedia

W ubiegłym tygodniu Piotr Metz zakończył poranną prezentację najlepszych utworów z dyskografii Depeche Mode. Od tego tygodnia rusza cykl, w ramach którego dziennikarz Trójki przypomni kluczowe nagrania z dorobku Pink Floyd.

- Podeprzemy się tym co wybrał sam zespół na płycie "A Foot In The Door: The Best Of Pink Floyd" – mówił Piotr Metz w pierwszym odcinku cyklu (dźwięk w boksie "Posłuchaj"), w którym na pierwszy ogień poszedł utwór "Hey You" z płyty "The Wall" z roku 1979. Wydana w tym roku składanka jest częścią wielkiego programu reedycji odświeżonych i zremasterowanych wszystkich płyt Pink Floyd.

Najlepszych utworów z dyskografii grupy z Cambridge opatrzonych komentarzem Piotra Metza i muzyków zespołu można słuchać od poniedziałku do czwartku tradycyjnie około godz. 7:35.

Czytaj także

Jak Polacy poznawali Pink Floyd (archiwalna radiowa kronika z 1973 roku)

Ostatnia aktualizacja: 18.04.2011 13:08
Polskojęzyczne tłumaczenia piosenek i zapomniane ciekawostki o nagraniach grupy zaprezentowano niemal 40 lat temu w "Kronice zespołu Pink Floyd".
rozwiń zwiń
Czytaj także

Antyszkolny hymn Pink Floyd

Ostatnia aktualizacja: 26.04.2011 14:27
Dzięki piosence „Another Brick in the Wall, Part 2” progresywni rockmeni trafili do dyskotek - posłuchaj felietonu Adama Halbera.
rozwiń zwiń
Czytaj także

Nowe wydawnictwa Pink Floyd - dla początkujących i ciężko uzależnionych

Ostatnia aktualizacja: 11.05.2011 15:00
To się nazywa reedycje "na bogato"! Najbardziej legendarne albumy angielskiej instytucji art rocka zostaną wydane w wersji nawet na 7 płyt.
rozwiń zwiń
Czytaj także

Spadkobiercy szalonego diamentu Pink Floyd

Ostatnia aktualizacja: 06.01.2012 01:00
Gdyby żył skończyłby dziś 66 lat. Z okazji rocznicy urodzin Syda Barreta przedstawiamy artystów, których zainspirowała postać legendarnego założyciela Pink Floyd.
rozwiń zwiń