X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
Muzyka

Bruno Schulz na żywo w Czwórce

Ostatnia aktualizacja: 24.08.2010 10:17
21 sierpnia na antenie Czwórki w audycji "S4 – studio polskich nagrań" wystąpiła grupa Bruno Schulz.






Nazwa zespołu to wyraz zauroczenia muzyków prozą artysty z Drohobycza. Twórczość zespołu to jednak, jak twierdzą sami muzycy, zaledwie otarcie się o schulzowski świat.

Grupa zadebiutowała w 2007 roku płytą "Ekspresje, depresje, euforie". Promujący ją singiel "Gdy więdną kwiaty" zdobył przychylne recenzje w prasie i serwisach internetowych, zyskał także sporą popularność w wielu rozgłośniach radiowych w Polsce. Znalazł się m.in. na 1. miejscu Listy Przebojów Radia Bis – Mocna Trzydziestka. W lutym 2009 roku ukazała się druga płyta Bruno Schultz, zatytułowana "Europa wschodnia", wysoko oceniona przez krytykę i słuchaczy. W kwietniu br. grupa wydała trzeci krążek – "Nowy lepszy człowiek", nad którym patronat objęła radiowa Czwórka. Na portalu MySpace Polska po premierze płyty internauci zamieszczali komentarze w rodzaju: "Gdyby Joy Division nadal istniało, to pewnie graliby tak jak oni". Pierwszym singlem pilotującym album był "Szybki świat", o którym magazyn "Teraz Rock" napisał: "Gdyby utwór +Szybki Świat+ nagrał zespół Placebo, miałby szansę stać się wielkim przebojem".

"S4 – studio polskich nagrań" to audycja, w której prezentowane są młode polskie zespoły oraz wykonawcy warci uwagi. W programie pojawiają się zarówno ci, którzy nie mają jeszcze na koncie własnych wydawnictw płytowych, jak i bardziej doświadczeni muzycy, których działalność Czwórka chce wspierać. Program ma promować dobrą, nową muzykę i przybliżać ją szerszemu odbiorcy, dziennikarzom muzycznym oraz decydentom z branży muzycznej.

Raz w miesiącu goście zaproszeni do radiowego studia S4 występują z koncertem na żywo. Ich występ można usłyszeć na antenie Czwórki i oglądać w internecie na czworka.polskieradio.pl

Pomysłodawcą i prowadzącym audycję jest wydawca magazynu muzycznego "PULP" Marcin Majewski.

Czytaj także

[WIDEO] Gra Pozorów w "Euro Scenie"

Ostatnia aktualizacja: 05.03.2010 14:59
Zespół był gościem Marcina Majewskiego w sobotę 6 marca.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Kumka Olik na żywo

Ostatnia aktualizacja: 23.07.2010 09:00
To jeden z najciekawszych młodych zespołów na rodzimej scenie muzycznej uznanych za najważniejszy polski debiut 2009 roku.
rozwiń zwiń