X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
Muzyka

Znamy pierwsze gwiazdy Jarocina 2011

Ostatnia aktualizacja: 29.03.2011 11:46
Kolejną edycję imprezy uświetnią m.in. występy punk rockowej grupy Bad Religion oraz legendarnej Moskwy, która na festiwalu uczci swoje 28. urodziny.

Po sukcesie ubiegłorocznego wraszawskiego koncertu Bad Religion, ku uciesze licznej nadwiślańskiej grupy fanów, po raz drugi odwiedzą Polskę. Mistrzowie melodyjnej, kalifornijskiej odmiany punk rocka popularność zdobyli na przełomie lat 80. i 90. Wspólnie z zespołami typu Green Day i Off Spring, byli forpocztą punk rocka na popowych listach przebojów. Pomimo komercyjnych sukcesów zespół nigdy nie zrezygnował ze swojego antykonsumpcyjnego i antyreligijnego przekazu. W ubiegłym roku Bad Religion wydali swój 15 album zatytułowany "The Dissent of Man".

Gratką dla fanów starych edycji Jarocina będzie występ legendarnej grupy Moskwa, która w latach 80. zapisała się złotymi zgłoskami w historii wielkopolskiego festiwalu. Nazywana kiedyś najszybszą punk rockową grupą w Europie Wschodniej, Moskwa na tegorocznym Jarocinie będzie obchodzić swoje 28. urodziny. Koncert uatrakcyjnią liczni goście.

Pierwsze rozdanie zespołów, które w dniach 15 - 17 lipca zameldują się na jarocińskiej scenie uzupełniają Myslovitz, Acid Drinkers oraz Olaf Deriglasoff.

Czytaj także

30 lat legendarnego festiwalu w Jarocinie

Ostatnia aktualizacja: 10.07.2010 09:58
Fotografie, wycinki prasowe, plakaty, znaczki i wiele informacji znajdzie się na wystawie opowiadającej o 30 latach jarocińskich festiwali, która 17 lipca zostanie otwarta na rynku w Jarocinie (Wielkopolska).
rozwiń zwiń

Czytaj także

Znaleziono pudła z ocenzurowanymi tekstami legend Jarocina

Ostatnia aktualizacja: 09.02.2011 13:06
Odkryto je w jednym z pomieszczeń Jarocińskiego Ośrodka Kultury. To tylko część pamiątek po festiwalach z lat osiemdziesiątych.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Ruszył konkurs młodych kapel, które wystąpią w Jarocinie

Ostatnia aktualizacja: 25.03.2011 12:55
Sześć wyróżnionych zespołów wystąpi 15 i 16 lipca. Spośród nich zostaną wyłonieni laureaci nagrody publiczności i jury, którzy wystąpią na głównej scenie podczas ostatniego dnia festiwalu.
rozwiń zwiń