X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
Raport Białoruś

Katowice: "Ściana" zagra dla wolnej Białorusi

Ostatnia aktualizacja: 25.03.2012 12:00
Świetny białoruski zespół "Ściana" wystąpi w Katowicach 25 marca, a w Krakowie 26 marca, z okazji białoruskiego święta wolności.
Katowice: Ściana zagra dla wolnej Białorusi
Foto: źr. YouTube

Koncert rozpocznie się o godz. 19:00 w klubie Katofonia na ul. Mariackiej 18a w Katowicach. Wstęp jest wolny.

Data tego wydarzenia nie jest przypadkowa. 25 marca to Dzień Woli - rocznica uzyskania niepodległości przez Białoruś. Jest to święto nieuznawane przez reżim Łukaszenki.

Zespół Ściana to jeden z najciekawszych przedstawicieli współczesnej sceny muzycznej na Białorusi. W 2007 roku członkowie zespołu byli jednymi z bohaterów filmu "Muzyczna partyzantka" w reżyserii Mirosława Dembińskiego, który opowiada o warunkach, w jakich młodzi, aktywni białoruscy muzycy zmagają się z rzeczywistością swojego kraju. W 2011 zespół wydał album „Kropka Viartańnia”(pol. „Punkt bez powrotu”). Obecnie pracuje nad materiałem na nową płytę - która ma się ukazać latem tego roku.

"Ściana" zagra jeszcze w Krakowie 26 marca. Koncert organizują biuro europosła Marka Migalskiego, Stowarzyszenie Projekt Śląsk, Korespondent Wschodni.

agkm, na podst. materiałów organizatorów.

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak

Czytaj także

Białoruska opozycja świętuje Dzień Woli

Ostatnia aktualizacja: 25.03.2012 09:20
25 marca to święto wolności na Białorusi. Rocznicę powstania pierwszego w historii wolnego państwa Białorusinów celebruje tylko opozycja demokratyczna. Natomiast służby porządkowe tego dnia zazwyczaj zatrzymują niezależnych aktywistów.
rozwiń zwiń