X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

Skrzyżowanie Kultur. Egzotyka w sercu Warszawy

Ostatnia aktualizacja: 19.09.2017 11:11
Indie, Kolumbia, Sahara Zachodnia, Mali, Francja, USA, Sierra Leone, Turcja, Albania, Węgry i Brazylia zagoszczą na scenie 13. Festiwalu Skrzyżowanie Kultur, który dniach 23-30 września wypełni muzyczno-kulturalnym programem namiot przed stołecznym Pałacem Kultury.
BaBa ZuLa
BaBa ZuLaFoto: Can Erok/mat. pras./Skrzyżowanie Kultur

Plakat-Skrzyzowanie-Kultur-2017_Main.jpg

Kalejdoskop gwiazd, wybitni artyści i nowe muzyczne propozycje – tego można się spodziewać po tegorocznej odsłonie Skrzyżowania Kultur. Muzyczna historia festiwalu to mieszanka kilku składników: programu, zaangażowanej publiczności, atmosfery oraz niepowtarzalnego wielokulturowego klimatu. W tym roku wśród artystów pojawią się Marta Gómez (Kolumbia), Taksim Trio (Turcja), Purbayan Chatterjee oraz Ranjani & Gayatri (Indie), Ballaké Sissoko & Vincent Segal (Mali, Francja), Aziza Brahim (Sahara Zachodnia), a w ramach bloku Kolektyw Europa wystąpią Vołosi feat. Félix X Lajkó (Polska, Węgry), a także Fanfara Tirana (Albania). Z kolei w rodzinnym bloku Sounds Like Poland spotkamy się pod sceną z Warszawską Orkiestrą Sentymentalną, Adamem Strugiem, Kapelą ze Wsi Warszawa i muzykami Mazowsza.

Oprócz koncertów w programie znalazły się warsztaty (np. śpiewu karnatyckiego), a także tematyczne panele dyskusyjne wokół Indii i Kolumbii. Nowością będzie też wieczór pod gorącym tytułem Tropical Discotheque, czyli muzyczna propozycja dla każdego, kto nie tylko ceni muzykę etniczną, lecz także chciałby w jej rytmie spędzić piątkowy wieczór - na scenie wystąpią BaBa ZuLa, Meridian Brothers, Kondi Band, a wieczór zakończy impreza w barzeStudio z didżejem Emile'em Omarem.

***

mat. pras./mc/mz

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak

Czytaj także

Ogrywanie mai. Nietypowy zwyczaj z Niedzicy

Ostatnia aktualizacja: 06.09.2017 18:00
- Polega to na tym, że na Zielone Świątki ładnie ubrani mężczyźni odwiedzają domy zamieszkane przez panny. Niestety tradycja ta powoli zamiera z powodu... zakazu wycinki drzew – powiedziała Elżbieta Łukuś z Niedzicy.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Skrzyżowanie Kultur. Kolumbia, Indie i dzień alternatywny

Ostatnia aktualizacja: 13.09.2017 16:51
- Zawsze wybieraliśmy hasło przewodnie festiwalu. W tym roku po prostu gramy na trzynastkę, wierząc, że trzynasta odsłona Skrzyżowania Kultur będzie dla nas na przekór tej liczbie szczęśliwa - o atrakcjach warszawskiego święta muzyki świata opowiadała w Dwójce Maria Pomianowska.
rozwiń zwiń