11 miast, czyli "Dwójka na miejscu – Znaki Niepodległej"

Ostatnia aktualizacja: 26.06.2018 16:07
W każdą sobotę wakacji radiowa Dwójka zagości w różnych polskich miastach. Zapraszamy do wspólnej zabawy, rozmów, spotkań z ciekawymi gośćmi.  
Dwójka w Łazienkach Królewskich w Warszawie
Dwójka w Łazienkach Królewskich w Warszawie Foto: Piotr Piorun/PR

Nazwa tegorocznego cyklu, "Dwójka na miejscu – Znaki Niepodległej", nawiązuje do 100. rocznicy odzyskania przez Polskę niepodległości. Transmitowaną na naszej antenie audycję (godz. 15.00-17.00) każdorazowo poprzedzą spotkania (godz. 12.00-15.00) prowadzone przez Dwójkowych dziennikarzy, na które serdecznie zapraszamy. W programie: konkursy (do wygrania radiowe odbiorniki Dab+ i inne wartościowe gadżety), występy muzyków, warsztaty (plastyczne, ceramiczne itd), wystawy, spacery historyczne, czytanie dzieł literackich przez aktorów, spotkania i rozmowy z ciekawymi gośćmi.

Wśród atrakcji również: "Wymienialnia książek", dzięki której książki już przeczytane można wymienić na inne lektury. 

Oto plan naszych kolejnych wakacyjnych audycji. Zapraszamy!


x 

Zobacz więcej na temat: Dwójka
Czytaj także

Łazienki Królewskie. Zielona enklawa z bogatą historią

Ostatnia aktualizacja: 23.06.2018 18:25
- Jako muzealnicy mamy jeszcze sporo pracy, żeby pokazać Łazienki nie tylko jako rezydencję króla Stanisława Augusta, ale także w kontekście szeregu zdarzeń, które miały miejsce w okresie póżniejszym: powstania listopadowego czy wydarzeń związanych z obchodami stulecia niepodległości - mówił Antoni Krzysztof Sobczak, wicedyrektor warszawskich Łazieniek.
rozwiń zwiń