X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

Kromer Festival w Bieczu. Koncerty gwiazd za darmo

Ostatnia aktualizacja: 10.08.2015 10:00
– Moim zdaniem to dość unikatowa pozycja na mapie festiwali muzyki dawnej w Polsce – mówił Filip Berkowicz, dyrektor artystyczny nowego muzycznego wydarzenia.
Audio
  • Filip Berkowicz zapowiada Kromer Festiwal w Bieczu (Poranek Dwójki)
Patronem Kromer Festival jest wybitny uczony: doktor obojga praw, teolog i historyk, sekretarz króla Zygmunta I i Zygmunta Augusta Marcin Kromer (Fragment plakatu promującego imprezę)
Patronem Kromer Festival jest wybitny uczony: doktor obojga praw, teolog i historyk, sekretarz króla Zygmunta I i Zygmunta Augusta Marcin Kromer (Fragment plakatu promującego imprezę)Foto: mat. prasowe

Gość Dwójki dzieli to stanowisko z Janem Tomaszem Adamusem. Stworzony przez nich wokół postaci wybitnego bieczanina Marcina Kromera festiwal rozpoczyna się w czwartek 13 sierpnia. Impreza wyróżnia się tym, że - choć na scenie pojawią się najsłynniejsi artyści wykonawstwa historycznego - na wszystkie koncerty wstęp jest bezpłatny.

Filip Berkowicz jest pomysłodawcą i twórcą wielu muzycznych festiwali - Misteria Paschalia, Actus Humanus, Sacrum Profanum i Opera Rara. Skąd wzięła się więc inicjatywa jeszcze jednego wydarzenia? Okazuje się, że Biecz jest dla niego ważny z powodów osobistych.

***

Prowadzi: Marcin Pesta

Gość: Filip Berkowicz (muzykolog, menedżer, promotor)

Data emisji: 10.08.2015

Godzina emisji: 8.35

Materiał został wyemitowany w audycji "Poranek Dwójki".

mc/tj

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak

Czytaj także

Misteria Paschalia reagują na światowe niepokoje

Ostatnia aktualizacja: 30.03.2015 10:40
- W tym roku po raz pierwszy prezentujemy wyłącznie muzykę religijną. To odpowiedź na zagrożenia, które ciągną do Europy z południa i ze wschodu - mówił w Dwójce Filip Berkowicz, dyrektor artystyczny festiwalu.
rozwiń zwiń