X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

Rok 1918. Historia i literatura: Wrzesień

Ostatnia aktualizacja: 13.09.2008 17:21
"Rok 1918. Historia i literatura".
Audio

Z okazji przypadającej w tym roku 90 rocznicy odzyskania przez Polskę niepodległości zapraszamy na ósmą audycję z cyklu "Rok 1918. Historia i literatura" z udziałem prof. Rafała Habielskiego z Uniwersytetu Stefana Wyszyńskiego, który mówi o wydarzeniach jakie miały miejsce we wrześniu 1918 roku. W audycji wykorzstano fragmenty pamiętników, dzienników, listów i wspomnień: Marii Dąbrowskiej, Zofii Nałkowskiej, Wirgini Woolf, Bolesława Limanowskiego, Bolesława Wieniawy Długoszowskiego, Romain Rollanda, Jamesa Joyce' a i Józefa Piłsudskiego, a także fragmenty wspomnień gen. Kazimierza Sosnkowskiego odtworzone z nagrań archiwalnych z Radia Wolna Europa.

Zapraszają Ewa Stocka-Kalinowska i Joanna Szwedowska

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak

Czytaj także

"Stało się coś, co zaskoczyło nawet Polaków"

Ostatnia aktualizacja: 11.03.2010 11:09
Podczas uroczystości z okazji 20. rocznicy odzyskania przez Litwę niepodległości prezydent Lech Kaczyński podkreślił, że decyzje Litwinów z marca 1990 roku były aktem niezwykłej odwagi. 11 marca 1990 Rada Najwyższa Republiki Litewskiej wydała proklamację "O przywróceniu niepodległości państwa litewskiego.
rozwiń zwiń