X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

Cyfrowe Radio Chopin. 24 godziny na dobę!

Ostatnia aktualizacja: 28.09.2015 20:00
Przegapiłeś występ ulubionego uczestnika Konkursu Chopinowskiego albo po prostu chcesz usłyszeć go jeszcze raz? Zapraszamy do korzystania z cyfrowego Radia Chopin!
Audio
  • Jacek Hawryluk o cyfrowym Radiu Chopin (Poranek Dwójki)
  • Od 1927 roku Polskie Radio jest przy Konkursie Chopinowskim. Małgorzata Małaszko, dyrektor Programu 2 Polskiego Radia, oraz Krzysztof Łuszczewski, dyrektor Centrum Rozwoju Radiofonii Cyfrowej Polskiego Radia, zapraszają do słuchania Radia Chopin (Do południa/Trójka)
  • Krzysztof Łuszczewski o cyfrowym Radiu Chopin oraz o cyfrowych perspektywach radiowej Dwójki (Wybieram Dwójkę)
Cyfrowe Radio Chopin. 24 godziny na dobę
Foto: pixabay/domena publiczna

CYFROWE RADIO CHOPIN>>>

Na platformie cyfrowej Polskiego Radia posłuchacie wszystkich występów na każdym etapie XVII Konkursu Chopinowskiego - od pierwszego dnia przesłuchań (3 października) po występy laureatów (21-23 października). Wszystko opatrzone oczywiście fachowym komentarzem dziennikarzy Programu Drugiego Polskiego Radia. Przesłuchania i koncerty omawiane będą z udziałem zaproszonych gości. Nie zabraknie też wywiadów i relacji reporterskich z przebiegu konkursu.

Serwis specjalny
Chopin 1200.jpg
Konkurs chopinowski w Polskim Radiu

W nadającym przez całą dobę Radiu Chopin przedstawione zostaną portrety wszystkich tegorocznych jurorów w audycji "Po pierwsze Chopin" oraz sylwetki polskich uczestników w audycji "Polacy w Konkursie". Poza samym konkursem Dwójka wypełni jego program także najciekawszymi audycjami poświęconymi Fryderykowi Chopinowi:

- "Kto słucha nie błądzi czyli Płytowym Trybunałem Dwójki", w którym Jacek Hawryluk z gośćmi ocenia nagrania chopinowskie najlepszych pianistów.

- "Duża czarna – Chopin z archiwum Jana Webera" – wybiera i komentuje autor Przemysław Psikuta i jego goście.

- "Chopin osobisty" – Róży Światczyńskiej prezentującej nagrania i rozmowy z wykonawcami.

Przypomniane będą ponadto "Koncerty Chopinowskie" Adama Rozlacha.

Najcenniejsze archiwalia pojawią się między tymi autorskimi propozycjami. Będą to nagrania laureatów poprzednich Konkursów Chopinowskich oraz wywiady z tymi artystami, z których wielu należy do legend światowej pianistyki.

Cyfrowe Radio Chopin to niepowtarzalna okazja, by uczestniczyć w fenomenie Konkursu Chopinowskiego o dowolnej porze dnia czy nocy! Zaczynamy nadawać już 28 września o godz. 10.00.

Radio Chopin, czyli Dwójka do kwadratu powstaje jako pomysł wspólny Programu 2 i Centrum Rozwoju Radiofonii Cyfrowej Polskiego Radia. Nad całością nowego cyfrowego Programu czuwają szefowie radiowej Dwójki – Małgorzata Małaszko i Jacek Hawryluk oraz dyrektor CRRC Krzysztof Łuszczewski.

W sobotnim "Poranku Dwójki" o Radiu Chopin rozmawialiśmy z Jackiem Hawrylukiem. Zapraszamy także na spotkanie z Krzysztofem Łuszczewskim w poniedziałkowej audycji "Wybieram Dwójkę" (28.09 ok. godz. 17.00). Tego samego dnia o godz. 10.30 dyrektor CRRC oraz Małgorzata Małaszko opowiedzą też o przedsięwzięciu w radiowej Trójce.

***

mm/bch

Komentarze1
aby dodać komentarz
Inga_KW2015-10-11 18:15 Zgłoś
Dlaczego ta strona jest tylko w jezyku polskim? To duże niedopatrzenie.

Czytaj także

XVII Konkurs Chopinowski na antenie Dwójki

Ostatnia aktualizacja: 17.09.2015 14:00
Jak co 5 lat, będziemy przez niemal cały październik na miejscu - w Filharmonii Narodowej. Przeżyj Konkurs Chopinowski z Dwójką!
rozwiń zwiń