X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

Miłość i energia. O.S.T.R. o swoim życiu

Ostatnia aktualizacja: 22.06.2019 12:00
- Kluczem do tej książki jest miłość - podkreślała Iwona Rusek, opowiadając o "Brzydkim, złym i szczerym" Adama Ostrowskiego.
Audio
  • O "Brzydkim, złym i szczerym" Adama Ostrowskiego oraz o "Teorii opanowywania trwogi" Tomasza Organka (Czytelnia/Dwójka)
Okładki książek
Okładki książekFoto: mat. promocyjne

O.S.T.R., czyli Adam Ostrowski, ikona polskiego rapu, od początku lat dziewięćdziesiątych konsekwentnie utrzymuje, że nie wyobraża sobie, by mógł robić coś innego. "Brzydki, zły i szczery" to pierwsza autobiografia największego polskiego rapera.

- Na początku jest tu miłość, która jest pasją do muzyki. Miłość szalona, taktyczna, obłąkańcza, nienasycona - mówiła Iwona Rusek. 

O muzyce, o której opowieść jest wciąż tle historii życia Adama Ostrowskiego, mówił również Piotr Kofta. - Gatunek uważany za muzykę afroamerykańską, gettową, tworzoną z natury rzeczy przez różnych ludzi wykluczonych, nagle stał się chyba najciekawszym nurtem muzyki alternatywno-rozrywkowej w Polsce. Nieustająco dzieją się tu rzeczy ciekawe i ta energia w tej książce jest.

Zapraszamy do wysłuchania recenzji książki "Brzydki, zły i szczery", jak również "Teorii opanowywania trwogi" Tomasza Organka.

***

Tytuł audycji: Czytelnia

Prowadziła: Małgorzata Szymankiewicz

Goście: Iwona Rusek i Piotr Kofta

Data emisji: 22.06.2019

Godzina emisji: 12.30


Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak

Czytaj także

Houellebecq i LeDuff - nieznośny urok dekadencji

Ostatnia aktualizacja: 03.06.2019 16:25
W audycji recenzowaliśmy książki "Shitshow! Ameryka się sypie, a oglądalność szybuje" Charliego LeDuffa oraz "Serotonina" Michela Houellebecqa.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Proza ukraińska. Literackie obrazy namiętności

Ostatnia aktualizacja: 15.06.2019 15:15
W "Czytelni" rozmawialiśmy o książkach "Kochankowie Justycji" Jurija Andruchowycza i "Wyspa" Żanny Słoniowskiej.
rozwiń zwiń