Na czym polega fenomen YouTuberów

Ostatnia aktualizacja: 17.06.2016 14:42
Okazją do rozmowy w audycji "Pop-południe" był warszawski Orange Video Fest by LifeTube.
Audio
  • Rozmowa z Kamilem Bolkiem, organizatorem Orange Video Fest by LifeTube, oraz Adamem Drzewickim z kanału "Matura to Bzdura" (Pop-południe/Dwójka)
  • Jagoda Engelbrecht o berlińskich obchodach 25-lecia układu o współpracy między Polską a Niemcami (Pop-południe/Dwójka)
Wielu Youtuberów cieszy się popularnością nie mniejszą niż gwiazdy muzyki, sportu czy filmu (zdjęcie ilustracyjne)
Wielu Youtuberów cieszy się popularnością nie mniejszą niż gwiazdy muzyki, sportu czy filmu (zdjęcie ilustracyjne)Foto: Pixabay/Geralt

W programie znalazły się między innymi koncerty, stand-upy i panele dyskusyjne z najbardziej znanymi polskimi YouTuberami w roli głównej. O imprezie w audycji opowiadali Kamil Bolek - organizator oraz Adam Drzewicki z kanału "Matura to Bzdura".

Połączyliśmy się także z Jagodą Engelbrecht, która zapowiadała obchody 25-lecia układu o współpracy między Polską a Niemcami oraz 25-lecia partnerstwa miasta Warszawy i Berlina. Na dachu Instytutu Polskiego odbędzie się wielki festyn, w programie którego znajdą się między innymi koncerty, projekcje filmowe i programy dla dzieci.

***

Tytuł audycji: Pop-południe

Prowadzi: Marta Strzelecka

Data emisji: 17.06.2016

Godzina emisji: 16.00

bch/jp

Czytaj także

Wojciech Drewniak i historia bez nudnego badziewia

Ostatnia aktualizacja: 19.04.2016 13:23
- Dziś dużo łatwiej przyswaja się informacje historyczne, gdy np. władcom nadajemy nowe przydomki, pasujące do języka, którego dziś używamy - mówi Wojciech Drewniak, autor kanału "Historia bez cenzury".
rozwiń zwiń

Czytaj także

Włodek Markowicz: lubię sam sobie siedzieć w głowie

Ostatnia aktualizacja: 21.05.2016 11:40
- W "Kropkach" są rady, które mi się przydały - mówi autor. - Jednak przestrzegam, żeby nie brać ich za wykładnik tego, co jest w życiu ważne.
rozwiń zwiń