Grzegorz Ciechowski i "Przyjaciele" - musicalowe premiery

Ostatnia aktualizacja: 15.08.2021 11:29
W trakcie wakacyjnej przerwy wspominaliśmy ostatnie premiery teatralne oraz wysłuchamy nowości płytowych, które wydane zostały przez polskie teatry muzyczne. Czas na musical "Virtuoso", "Przybysz" i "Fauna - musical nieletni".
Zdj. ilustracyjne
Zdj. ilustracyjneFoto: Shutterstock/M.Moira

Posłuchaj
59:06 2021_08_15_ 11_29_47_PR2_Ten_cały_musical.mp3 Musicale premiery mijającego sezonu (Ten cały musical/Dwójka)

 

Koniec sezonu teatralnego obfitował w musicalowe premiery. W audycji odwiedziliśmy Teatr Muzyczny w Poznaniu, gdzie Wojciech Kościelniak wyreżyserował "Kombinat" z muzyką Grzegorza Ciechowskiego i Republiki. Drugim tytułem, który zrecenzujemy, będzie produkcja Teatru Muzycznego w Toruniu - "Friends: The Musical Parody" w reżyserii Agnieszki Płoszajskiej.

Wśród muzycznych niespodzianek przyszykowaliśmy radiowe premiery z polskich spektakli muzycznych. Wszystko z okazji trzech premier płytowych: "Virtuoso" z Teatru Muzycznego w Poznaniu, "Przybysz" z Teatru Collegium Nobilium w Warszawie i "Fauna - musical nieletni" Teatru Komedii Valldal.

***

Tytuł audycji: Ten cały musical 

Prowadził: Piotr Sobierski

Data emisji: 15.08.2021

Godzina emisji: 11.30


Czytaj także

"Central Perk" jest już w Toruniu. Spotkaj się z "Przyjaciólmi"

Ostatnia aktualizacja: 12.06.2021 13:50
"Friends: the musical parody" to pierwsza taka premiera w Polsce. Komediowy musical, będący parodią kultowego serialu, można oglądać w Teatrze Muzycznym w Toruniu. 
rozwiń zwiń
Czytaj także

Spektakl muzyczny "Virtuoso" w Teatrze Dramatycznym w Warszawie

Ostatnia aktualizacja: 13.08.2021 13:25
Warszawska premiera musicalu poznańskiego Teatru Muzycznego inspirowana jest życiem i twórczością Ignacego Jana Paderewskiego. Autorem libretta i muzyki jest pracujący na co dzień na Broadwayu Matthew Hardy.
rozwiń zwiń