X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
Polskie Radio
Section05
dyplomacja

Paweł Mucha: opozycja z każdej sprawy chce zrobić rzecz polityczną

– Polskie sprawy są dzisiaj prowadzone w sposób odpowiedni. Włączanie polityki zagranicznej w grę przedwyborczą, to rzecz, która nie jest w interesie Rzeczypospolitej – powiedział w Programie 3 Polskiego Radia minister Paweł Mucha, zastępca szefa Kancelarii Prezydenta.
Zobacz więcej na temat:  Trójka polityka Beata Michniewicz Paweł Mucha kancelaria prezydenta dyplomacja Rada Bezpieczeństwa Narodowego Andrzej Duda prezydent Rosja Tomasz Grodzki marszałek senatu POLSKA

"Odradzaliśmy mu, ale się uparł". Kulisy spotkania Grodzkiego z ambasadorem Rosji

Portal tvp.info powołując się na źródło w Ministerstwie Spraw Zagranicznych przedstawił kulisy spotkania marszałka Senatu z ambasadorem Rosji. - Od sierpnia obserwujemy akcje propagandowe Kremla i wiedzieliśmy, że się zaktywizują przed rocznicą Auschwitz, ale pragnienie marszałka było silniejsze i się uparł - powiedział jeden z dyplomatów.
Zobacz więcej na temat:  POLSKA Tomasz Grodzki Senat marszałek senatu Rosja dyplomacja polityka II wojna światowa historia Polski

Grodzki: nikt trzeciej osobie w państwie nie będzie dyktować, co ma robić

- Przypominam, że wybieram się do Brukseli, do stolicy naszej wspólnoty, w której ze wszystkimi prawami i obowiązkami się znajdujemy - powiedział marszałek Senatu Tomasz Grodzki, odnosząc się do słów Krzysztofa Szczerskiego. Szef Gabinetu Prezydenta RP powiedział dziś, że oczekuje, iż Grodzki zrezygnuje z tego wyjazdu.
Zobacz więcej na temat:  Tomasz Grodzki Krzysztof Szczerski dyplomacja polityka Polityka zagraniczna Polski POLSKA

Prezydent: chcemy być przyjęci do G20 i innych światowych gremiów

- Chcemy być przyjęci do G20 i innych światowych gremiów - mówił prezydent Andrzej Duda podczas spotkania z okazji święta polskiej dyplomacji. W przededniu przypadającego 16 listopada Dnia Służby Zagranicznej w Pałacu Prezydenckim odbyła się uroczystość, podczas której prezydent wręczył odznaczenia państwowe osobom zasłużonym w służbie zagranicznej i działalności dyplomatycznej.
Zobacz więcej na temat:  Andrzej Duda prezydent dyplomacja MSZ Ministerstwo Spraw Zagranicznych POLSKA