X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

Antoni Libera: słuchowisko może być też publicystyką

Ostatnia aktualizacja: 19.06.2017 19:45
- Głównym motywem przewijającym się w pracach konkursowych są tematy historyczne. Materiały te mają często formę reportażu i przedstawiają heroiczne postaci, o których do tej pory słyszeliśmy niewiele – powiedział Antoni Libera, który jest członkiem Jury Radiowego podczas rozpoczętego 19 czerwca XVII Festiwalu "Dwa Teatry".
Audio
  • Rozmowa z Antonim Liberą, Dorotą Landowską i Tomasz Manem, jurorami XVII Festiwalu "Dwa Teatry" (O wszystkim z kulturą/Dwójka)
Antoni Libera
Antoni LiberaFoto: PAP/Jakub Kamiński

lilla weneda-  nagr słuch tpr-24_.JPG
Festiwal "Dwa Teatry" 2017 w radiowej Dwójce

- To bardzo ciekawy trend, który w pewien sposób pełni funkcję publicystyki. Realizacja takiego słuchowiska to jednak wyzwanie, bo znacznie łatwiej niż postać heroiczną i idealną jest przedstawić osobę, która nie jest krystaliczna – dodał Antoni Libera, który zdradził w rozmowie z Jackiem Wakarem, że poziom prac konkursowych w tym roku jest na tyle wysoki, że "jury żałuje, iż nie może przyznać więcej nagród".

W nagraniu audycji posłuchamy również o innych zjawiskach w Teatrze Polskiego Radia i Teatrze Telewizji, o których opowiadali Dorota Landowska, członkini Jury Konkursu Słuchowisk dla Dzieci i Młodzieży, oraz Tomasz Man, członek Jury Telewizyjnego.

***

Tytuł audycji: O wszystkim z kulturą

Prowadzi: Jacek Wakar

Goście: Dorota Landowska (aktorka), Antoni Libera (prozaik, reżyser teatralny), Tomasz Man (dramatopisarz, reżyser)

Data emisji: 19.06.2017

Godzina emisji: 18.00

mz/mk

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak

Czytaj także

3,7 mln zł za obraz. "Matejko ma się dobrze"

Ostatnia aktualizacja: 14.06.2017 17:00
- Taka cena osiągana na aukcjach świadczy o tym, że Matejko ma się dobrze, jest wciąż modny i popularny – podkreślała Marta Kłak-Ambrożkiewicz, komentując niedawną sprzedaż obrazu "Zabicie Wapowskiego" słynnego polskiego malarza.
rozwiń zwiń