Komuna//Warszawa, czyli jak się dostaje "Kamyk"?

Ostatnia aktualizacja: 14.04.2015 19:00
Warszawski teatr został pierwszym laureatem Nagrody im. Konstantego Puzyny "Kamyk" przyznanej przez miesięcznik "Dialog".
Audio
Aktorzy KomunyWarszawa w spektaklu Terry Pratchett. Nauki społeczne
Aktorzy Komuny//Warszawa w spektaklu "Terry Pratchett. Nauki społeczne"Foto: materiały promocyjne Teatru Komuna//Warszawa

Uroczystość wręczenia wyróżnienia odbyła się 14 kwietnia w Instytucie Teatralnym im. Zbigniewa Raszewskiego w Warszawie.

Nagroda "Kamyk" została przyznana Komunie Warszawa "za działalność teatralną łączącą sztukę i życie, twórczą oryginalność z zaangażowaniem w sprawy publiczne". O nagrodzie i zespole opowiadali Grzegorz Laszuk, Jacek Sieradzki, Tomasz Plata.

***

Tytuł audycji: Kwadrans bez muzyki
Prowadzi: Monika Kolet
Data emisji: 15.04.2015
Godzina emisji:
15.00

bch/mc

Zobacz więcej na temat: dzieci Monika Kolet TEATR
Czytaj także

Dwa Teatry także dla młodego widza

Ostatnia aktualizacja: 16.06.2014 12:45
Festiwal "Dwa Teatry" to święto radiowej i telewizyjnej twórczości teatralnej. W programie 14. edycji znalazł się oczywiście konkurs na najlepsze słuchowisko radiowe i spektakl telewizyjny, ale nie zabrakło też atrakcji dla dzieci i młodzieży.
rozwiń zwiń
Czytaj także

Minister kultury: martwią mnie drogie bilety wstępu na wydarzenia kulturalne

Ostatnia aktualizacja: 05.08.2014 09:15
- Nie widzę głębokich potrzeb dotyczących tworzenia nowych instytucji w Polsce. To, co wydaje mi się największym problemem, to bardzo ograniczony dostęp do wielu zjawisk kultury dla ludzi, których na to nie stać - mówi w "Sygnałach dnia" w radiowej Jedynce Małgorzata Omilanowska.
rozwiń zwiń
Czytaj także

Jego Pinokio

Ostatnia aktualizacja: 14.04.2015 15:01
Dżeppetto i Pinokio – artysta i iluzja. Ocaleli. Opowieść się kończy. Wróżka zanuci pieśń odganiającą ciemności. Ale to za chwilę. Jest czas na bezradność. I wybrzmiewa bezradność. Artysta mówi do bezwładnej iluzji, trzymanej w ramionach: „Mój Pinokio...”.
rozwiń zwiń