Coming Out, czyli młodzi artyści wychodzą z Akademii

Ostatnia aktualizacja: 02.12.2019 15:25
W "Kwadransie bez muzyki" wybraliśmy się na wystawę prac najzdolniejszych absolwentów warszawskiej Akademii Sztuk Pięknych. 
Audio
  • Relacja z wystawy "Coming Out 2019" w Warszawie (Kwadrans bez muzyki/Dwójka)
Wystawa Coming Out 2019 w Wola Retro. Jedna z prac
Wystawa Coming Out 2019 w Wola Retro. Jedna z prac Foto: mat. prom.

Pokazują swój wewnętrzny świat i globalne problemy. Podejmują tematy, o których dyskutujemy i wybiegają w przyszłość, projektując urządzenia, które mogą zmienić naszą codzienność. 33 prace dyplomowe najzdolniejszych absolwentów z 9 wydziałów warszawskiej Akademii Sztuk Pięknych można oglądać na wystawie Coming Out w warszawskim biurowcu Wola Retro. 

***

Tytuł audycji: Kwadrans bez muzyki 

Prowadzi: Aleksandra Łapkiewicz-Kalinowska

Data emisji: 2.12.2019

Godzina emisji: 15.00

jp/am

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak

Czytaj także

Duch literatury w miasteczku Brzeg

Ostatnia aktualizacja: 20.11.2019 15:00
- Myślę, że każde miasto ma swojego ducha, ale każdy powinien sam tego ducha odkryć - mówił członek działającego w Brzegu Stowarzyszenia Żywych Poetów, pisarz Adam Boberski, który zabrał nas na spacer po miasteczku nad Odrą na Śląsku Opolskim.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Wiek ewolucji w polskiej scenografii

Ostatnia aktualizacja: 27.11.2019 15:30
- Nie jest to wystawa, która prezentuje historię scenografii. To taka wystawa, która bardziej ukazuje jej rolę i funkcję od początku XX wieku aż po dzień dzisiejszy - mówił w Dwójce Robert Rumas, kurator wystawy "Zmiana ustawienia. Polska scenografia teatralna i społeczna XX i XXI wieku".
rozwiń zwiń

Czytaj także

Odbudowa Wrocławia. Boom zaczął się w 1956

Ostatnia aktualizacja: 29.11.2019 07:00
- Przełom ‘56 roku to był moment, kiedy zaczęło się dziać dużo i dobrze. Mieliśmy szczęście do dosyć dobrych architektów, światłych i otwartych władz miejskich, no i byliśmy dosyć daleko od Warszawy - podkreślał Michał Duda z Muzeum Architektury we Wrocławiu, opowiadając o powojennych dziejach tego miasta.
rozwiń zwiń