X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

Oni nauczą muzyki wszystkich Polaków

Ostatnia aktualizacja: 11.03.2015 12:00
Przed konwencją założycielską Polskiego Stowarzyszenia Edukacji i Animacji Muzycznej rozmawialiśmy w Dwójce z jego założycielami i działaczami.
Audio
  • Polska edukacja muzyczna będzie mieć swoje lobby (Poranek Dwójki)
  • Zaproszenie na Tyski Festiwal Monodramu Motyf (Poranek Dwójki)
Podstawowym założeniem stowarzyszenia jest współpraca międzyśrodowiskowa na rzecz formalnej i nieformalnej edukacji muzycznej
Podstawowym założeniem stowarzyszenia jest współpraca międzyśrodowiskowa na rzecz formalnej i nieformalnej edukacji muzycznejFoto: SplitShire/pixabay/CC

Stowarzyszenie ma zrzeszać nauczycieli, animatorów, muzyków, naukowców - osoby, organizacje i instytucje kultury wspierające edukację i animację muzyczną. Organizacja chce wspierać liderów lokalnej edukacji i animacji muzycznej i przyczynić się do powstawania lokalnych koalicji osób i instytucji mogących wpłynąć na dostępność i jakość kształcenia muzycznego. Ważnym aspektem działan lokalnych jest też doskonalenie, wspieranie i konsolidacja kadry uczącej. Konwencja założycielska już w sobotę 14 marca.

Naszymi gośćmi byli: Viola Łabanow, członek Zarządu i koordynator sekcji nauczycieli szkół muzycznych, oraz Piotr Rodowicz, wykładowca z Zespołu Szkół Muzycznych na Bednarskiej w Warszawie.

W programie zapraszaliśmy także na na Tyski Festiwal Monodramu.

 

***

Tytuł audycji: Poranek Dwójki

Prowadzenie: Piotr Kędziorek
Data emisji:
11.03.2015
Godzina emisji:
6.00

mc

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak

Czytaj także

Młodzi szukają radia. "Dla wspólnoty, dla wzorców"

Ostatnia aktualizacja: 13.02.2015 20:00
- Ludzie młodzi nie tyle chcą być indywidualistami, ile szukają czegoś, co ich dobrze poprowadzi - opowiadał w Dwójce prof. Wiesław Godzic o niesłabnącym zainteresowaniu radiem u młodego pokolenia.
rozwiń zwiń