X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

Bardzo Młoda Kultura wkracza do szkół

Ostatnia aktualizacja: 18.02.2016 10:00
- Odbiorcami tego programu są dzieci i młodzież szkolna. Chodzi o ich odpowiednie kształcenie kulturowe - opowiadała o projekcie Bardzo Młoda Kultura, realizowanym w ramach "Paktu dla Kultury" przez Narodowe Centrum Kultury, Małgorzata Gaduła-Zawratyńska.
Audio
  • Z Małgorzatą Gadułą-Zawratyńską o projekcie Bardzo Młoda Kultura rozmawia Piotr Kędziorek (Poranek Dwójki)
Program Bardzo Młoda Kultura powstał by edukacja kulturowa przestała być jedynie barwnym dodatkiem do innych aktywności, by uczynić ją powszechną i silniej zakorzenić w instytucjach kultury i oświaty.
Program Bardzo Młoda Kultura powstał by edukacja kulturowa przestała być jedynie barwnym dodatkiem do innych aktywności, by uczynić ją powszechną i silniej zakorzenić w instytucjach kultury i oświaty. Foto: Glow Images/ East News

Pomysłodawcą projektu jest prof. Michał Krajewski z Poznania. - Docelowo nauczyciele i animatorzy kultury pracują razem na rzecz dzieci. Przygotowują różne pomysły - tłumaczyła Małgorzata Gaduła-Zawratyńska.

Jakie instytucje biorą udział w tym projekcie? Czy nauczyciele chętnie korzystają z pomocy tego programu? I jakie konkretne pomysły na nowoczesną, kreatywną edukację kulturalną oferują uczestnicy Bardzo Młodej Kultury? Jak podkreślała rozmówczyni Piotra Kędziorka, nie będzie to robione w typowy sposób, szkolny i sformalizowany.

***

Prowadzi: Piotr Kędziorek

Gość: Małgorzata Gaduła-Zawratyńska (Narodowe Centrum Kultury)

Data emisji: 18.02.2016

Godzina emisji: 8.10

Materiał został wyemitowany w audycji "Poranek Dwójki".

jp/mc

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak

Czytaj także

Pani Stefa wychodzi z cienia Korczaka

Ostatnia aktualizacja: 30.07.2016 14:00
- Problemem jest mit Korczaka, z którym on sam walczył, podkreślając że Dom Sierot to dzieło wielu osób, w tym Stefanii Wilczyńskiej - mówiła Magdalena Kicińska, autorka książki "Pani Stefa".
rozwiń zwiń

Czytaj także

Kultura po upadku "muru lubelskiego"

Ostatnia aktualizacja: 12.01.2016 10:00
- Zwykły płot budowlany stał w centrum Lublina przez 40 lat! "Teatr w budowie" był spektakularną porażką, który my chcemy przekuć w sukces - mówił Piotr Franaszek, dyrektor ukończonego właśnie Centrum Spotkania Kultur.
rozwiń zwiń