Słoneczne brzmienie The Fruitcakes on-line

Ostatnia aktualizacja: 12.03.2020 09:40
- Nie da się przecenić spotkania. Bez tego ciężko grać - mówili o konieczności odwołania trasy koncertowej muzycy z zespołu The Fruitcakes Tomasz Ziętek i Przemysław Bartoś.
Audio
  • Rozmowa Tomaszem Ziętkiem i Przemysławem Bartosiem z zespołu The Fruitcakes (Poranek Dwójki)
Okładka płyty
Okładka płytyFoto: Mat. prasowe

Cały czas możemy podziwiać kreację aktora Tomasza Ziętka w filmie "Boże Ciało" Jana Komasy. Artysta nie zwalnia tempa i tym razem zaskakuje nas na polu muzycznym. Na 13 marca zaplanowana jest premiera albumu "Into the Sun" zespołu The Fruitcakes, którego jest liderem.

Sytuacja epidemiologiczna pokrzyżowała plany zespołu, ale muzycy znaleźli z niej wyjście - Mamy plany związane z live streamingiem, jako rekompensata za utracone koncerty. To byłaby bardzo podtrzymująca na duchu rzecz spotkać się w niedużym gronie i zagrać akustycznie dla ludzi, którzy bardzo chcieli przyjść na koncerty, żeby mogli sobie je obejrzeć na żywo - mówił w "Poranku Dwójki" Tomasz Ziętek.

***

Tytuł audycji: Poranek Dwójki

Prowadzi: Paweł Siwek

Gość: Tomasz Ziętek (gitara, wokal), Przemysław Bartoś (gitara basowa, wokal)

Data emisji: 12.03.2020

Godzina emisji: 9.30

uk

Czytaj także

Kuba Sienkiewicz i album "Drugie dno"

Ostatnia aktualizacja: 28.11.2018 15:10
- Płyta została zamówiona przez prof. Jerzego Hausnera, który ze swoimi studentami organizuje regularne spotkania o charakterze śpiewogry - opowiada Kuba Sienkiewicz. "Drugie dno" to kolejny solowy album Kuby Sienkiewicza.
rozwiń zwiń