X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

Imieniny Jana Kochanowskiego

Ostatnia aktualizacja: 22.06.2012 15:39
W noc świętojańską Biblioteka Narodowa zaprasza do Ogrodu Krasińskich.
Imieniny Jana Kochanowskiego - fragment plakatu
Imieniny Jana Kochanowskiego - fragment plakatuFoto: materiały promocyjne

W sobotnim "Poranku Dwójki" o godzinie 9.30 gościć będziemy w studiu Tomasza Makowskiego - dyrektora Biblioteki Narodowej. A pretekstem do spotkania jest nowa impreza wokół książek i pisarzy: "Imieniny Jana Kochanowskiego".

W noc świętojańską Biblioteka Narodowa zaprasza do Ogrodu Krasińskich. Na tych wyjątkowych imieninach będzie się można przekonać, że nawet najstarszy polski poeta może być młody, mecz można rozegrać także na wiersze, a książkę przeczytaną zamienić na nieznaną. Nieco wcześniej - o godzinie 8.30 - Anna Bracko opowie o spektaklu Domu Tańca "Skrzypek opętany", a o 7.50 mowa będzie o sobotnim Pikniku z Kulturą na cudownym skwerze Tekli Bądarzewskiej.

Poza tym w "Poranku Dwójki": "Słowo na dzień", "Kalendarium", "Pięć minut nad Biblią", przegląd prasy, wiadomości kulturalne oraz do wygrania nasza płyta folkowa - nowy album Adama Struga "Adieu".

Program poprowadzi Piotr Kędziorek.

23 czerwca (sobota), godz. 6.00-10.00

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak

Czytaj także

Wandale złapani. Zniszczyli Kochanowskiego

Ostatnia aktualizacja: 05.01.2012 10:23
Policjanci złapali dwóch nastolatków, którzy mieli związek ze zniszczeniem farbą w sprayu pomnika Jana Kochanowskiego w Zwoleniu.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Zmarł wybitny znawca twórczości Kochanowskiego

Ostatnia aktualizacja: 07.05.2012 15:44
Emerytowany profesor zwyczajny Wydziału Polonistyki Uniwersytetu Jagiellońskiego, historyk literatury i kultury, nauczyciel akademicki prof. Tadeusz Ulewicz zmarł w sobotę w wieku 95 lat.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Krzysztof Materna zaprasza na poetycki mecz

Ostatnia aktualizacja: 21.06.2012 10:54
"Imieniny Jana Kochanowskiego, czyli na świętego Jana czytamy do rana" - dziś Zapraszamy na nową imprezę organizowaną przez Bibliotekę Narodową w Warszawie
rozwiń zwiń