X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

Alfred Lenica - klasyk od nowa

Ostatnia aktualizacja: 01.09.2014 18:00
W audycji "Wybieram Dwójkę" mówiliśmy o wystawie prac Alfreda Lenicy, która otwarta została w Muzeum Narodowym we Wrocławiu. To pierwsza od wielu lat ekspozycja artysty, odkrywająca na nowo klasyka polskiej sztuki współczesnej.
Audio
  • O wystawie prac Alfreda Lenicy w Muzeum Narodowym we Wrocławiu opowiadają prof. Andrzej Nakow, Barbara Ilkosz i Grzegorz Król. Rozmawiała Katarzyna Hagmajer-Kwiatek (Wybieram Dwójkę)
  • Jacek Malinowski, Dominik Lejman i Maria Brewińska o wystawie Corpus w warszawskiej Zachęcie. Rozmawiała Barbara Schabowska (Wybieram Dwójkę)
  • Adrianna Prodeus o Festiwalu Filmowym w Wenecji (Wybieram Dwójkę)
(zdjęcie ilustracyjne)
(zdjęcie ilustracyjne)Foto: barbara_v/sxc.hu/CC

Rozmawialiśmy też o otwieranej w Zachęcie ekspozycji zatytułowanej Corpus, która jest próbą zwizualizowania podstawowych zagadnień poruszanych w książkach "Corpus" oraz "Corpus II. Writings on Sexuality" autorstwa francuskiego filozofa Jeana-Luca Nancy. Przedstawiliśmy też relację z Festiwalu Filmowego w Wenecji.

Audycję "Wybieram Dwójkę" poprowadziła Katarzyna Nowak.

mc/bch

Zobacz więcej na temat: SZTUKA Wrocław
Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak

Czytaj także

Twórczość Jana Lebensteina nigdy nie była polityczna

Ostatnia aktualizacja: 11.07.2014 17:00
- Jego sztuka była rozpostarta między miłością a śmiercią - oceniał w "Notatniku Dwójki” przyjaciel malarza prof. Mariusz Hermansdorfer.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Gottfried Wagner: mój pradziadek miałby dziś własną stację telewizyjną

Ostatnia aktualizacja: 26.07.2014 10:00
- Łatwo się domyślić jakby się nazywała: Telewizja Ryszarda Wagnera. Przez 24h prezentowałby w niej samego siebie - ironizował w Dwójce prawnuk słynnego niemieckiego kompozytora, autor książki "Nie będziesz miał bogów cudzych przede mną".
rozwiń zwiń