Muzyczno-filmowe nowości i wspomnienia

Ostatnia aktualizacja: 24.01.2021 12:14
W audycji "Muzyce w kadrze" zaprezentowaliśmy nowe, jeszcze nieprzetarte ścieżki muzyczne z pierwszych tygodni Nowego Roku, a także kilka muzycznych pamiątek po roku 2020.
Zdj. ilustracyjne
Zdj. ilustracyjneFoto: Shutterstock/REDPIXEL.PL

Usłyszeliśmy m.in. muzykę z filmu "The United States vs. Billie Holiday", propozycję od Branforda Marsalisa, czyli muzykę do "Ma Rainey’s Black Bottom", nowego Howarda Shore'a i muzykę do "Cząstek kobiety", a także Mathieu Lamboley'a i jego ścieżkę dźwiękową do serialu "Lupin", która zachęca do przypomnienia wcześniejszych dokonań tego francuskiego twórcy. A to - nie wszystko!

***

Tytuł audycji: Muzyka w kadrze

Prowadził: Mariusz Gradowski

Data emisji: 24.01.2021

Godzina emisji: 11.30

Czytaj także

"Król". Gangsterska Warszawa lat 30. na małym ekranie

Ostatnia aktualizacja: 13.11.2020 18:00
"Król" to osadzona w Warszawie w 1937 roku gangsterska opowieść o przemocy, żądzy władzy i dążeniu do jej utrzymania za wszelką cenę.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Premiery 2021 roku. Na które filmy warto czekać?

Ostatnia aktualizacja: 02.01.2021 22:08
W dwugodzinnym wyjątkowo "Trójkowo, filmowo" Ryszard Jaźwiński spotkał się m.in. z Philippe'em Tłokińskim. Aktor, wspominając ostatnie miesiące, przyznał, że mimo pandemii był to dla niego pracowity czas. – Jestem ogromnym szczęściarzem. Oprócz tego, że kończyliśmy zdjęcia do filmu "Gierek", zacząłem pracować nad serialem "Tatuśkowie" z bardzo fajną obsadą – opowiada aktor. 
rozwiń zwiń