X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

Dla miłośników Bałkanów - Festiwal Pannonica

Ostatnia aktualizacja: 17.07.2019 09:10
W "Źródłach" zapowiedzieliśmy największy festiwal muzyki bałkańskiej w Polsce - Pannonica. Gośćmi audycji byli twórcy programu artystycznego tego wydarzenia: Ula Nowak i Wojtek Knapik.
Audio
  • Ula Nowak i Wojtek Knapik opowiadają o festiwalu Pannonica (Dwójka/Źródła)
Festiwal Pannonica
Festiwal PannonicaFoto: materiały prasowe

"Pannonica jest miejscem spotkań i celebrowania kontaktu z żywą kulturą Nowej Europy i naturą. Jest autentycznym, multidyscyplinarnym, niekomercyjnym, pulsującym energią tyglem skupiającym społeczność miłośników kultury panońskiej w jej licznych odmianach; węgierskiej, bałkańskiej, cygańskiej i karpackiej" - piszą organizatorzy o swoim festiwalu.

 - Dwanaście koncertów na jednej dużej scenie: cztery koncert dziennie, od czwartku do soboty, a wszystko to w ostatnie dni sierpnia. Nie jest naszym celem zrobienie festiwalu wielu scen. Nasz festiwal jest przyjazny i wszędzie jest blisko - mówił Wojtek Knapik. - Na festiwal przybędzie Goran Bregović, legenda muzyki bałkańskiej. Muzyka bałkańska ma swoją odmianę muzyki rozrywkowej, Goran w wersji serbskiej przyjedzie z orkiestrą weselno-pogrzebową. Zagrają również dla nas legendarni Kočani Orkestar, którzy odcisnęli swoje piętno na popkulturze. Poza tym naszymi goścmi będą Bulgarian Voices Angelite i Bora Dugić z Serbii.

- Zagrają również zespoły polskie: Bum Bum Orkestar, Adam Strug i serbsko-polski zespół Stefan Mladenović Orkestar feat. Heyli - dodała Ula Nowak.

Warto się przygotować wcześniej i zaplanować wyjazd na Pannonicę.

fot. materiały prasowe festiwalu Pannonica

Zapraszamy do odsłuchania podcastu audycji.

***

Tytuł audycjiŹródła

Prowadził: Kuba Borysiak

Goście: Ula Nowak i Wojtek Knapik (twórcy programu artustucznego festiwalu)

Data emisji: 17.07.2019

Godzina emisji: 15.15

gs/materiały promocyjne/at

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak

Czytaj także

Swojskie festiwale o zasięgu regionalnym

Ostatnia aktualizacja: 18.06.2019 11:00
O ich znaczeniu dla lokalnej społeczności porozmawialiśmy z prof. Piotrem Dahligiem, a Wanda Księżopolska opowiedziała o Powiślakach - Konkursie kapel i śpiewaków ludowych, odbywającym się w Maciejowicach od ponad ćwierćwiecza.
rozwiń zwiń

Czytaj także

XXIV Festiwal Wielu Kultur i Narodów "Z wiejskiego podwórza"

Ostatnia aktualizacja: 21.06.2019 12:35
W piątkowych "Źródłach" odwiedzili nas Barbara Kozub-Samosiuk i Mirek Samosiuk i zaprosili na kultowy Festiwal "Z wiejskiego podwórza" w Czeremsze na Podlasiu.
rozwiń zwiń

Czytaj także

I Tabor Kaliski w dorzeczu Prosny

Ostatnia aktualizacja: 24.06.2019 15:30
W poniedziałkowych "Źródłach" zaprosiliśmy Państwa na wydarzenie poświęcone muzyce regionu kaliskiego. Odżywa ona po latach pozostawania w zapomnieniu.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Etnokraków/Rozstaje - różnorodność, zabawa, taniec

Ostatnia aktualizacja: 05.07.2019 08:00
W Krakowie trwa jeden z ważniejszych festiwali muzyki tradycyjnej, folkowej i muzyki świata w Polsce Etnokraków/Rozstaje. W "Źródłach" swoimi wrażeniami z festiwalu podzielił się Tomasz Janas - publicysta i krytyk muzyczny.
rozwiń zwiń