X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

Dwie godziny z Płytomanią

Ostatnia aktualizacja: 24.09.2011 13:47
Od września Płytomania nieco odświeżona i co najważniejsze dwugodzinna. Spotykamy się co dwa tygodnie, na zmianę z audycją "Kto słucha nie błądzi, czyli Płytowy Trybunał Dwójki".
Audio

W nowej Płytomanii – dwa nowe cykle:

"100 Płyt Piotra Kamińskiego" – czyli subiektywny przewodnik po albumach, które znać wypada, i o których – w pogoni za nowościami – nie można zapomnieć

oraz

"Moja płytoteka…" -  czyli spotkania z właścicielami imponujących kolekcji płytowych, którzy opowiedzą Państwu o swoich unikalnych zbiorach. Jako pierwszy przyjął zaproszenie pianista Karol Radziwonowicz.

 

A poza tym:

Przegląd nowości skrzypcowych w przededniu XIV Międzynarodowego Konkursu Skrzypcowego im. Henryka Wieniawskiego w Poznaniu. Albumy: Janine Jansen (Decca), Julii Fischer (Decca), Vadima Repina (DG), Daniela Hope’a (DG), Arabelli Steinbacher (Orfeo, Pentatone) i Lisy Batiashvili (DG).

 

Rozmowa ze skrzypkiem Jarosławem Nadrzyckim o nowej płycie opublikowanej przez firmę Dux i Towarzystwo im. H. Wieniawskiego w Poznaniu (m.in. Wieniawski, Tartini, Enescu).

Muzyka Johanna Christopha Bacha w nagraniu Johna Eliota Gardinera (Soli Deo Gloria).

Armida Lully’ego – spektakl Roberta Carsena i Williama Christiego zarejestrowany na płycie DVD (Fra Musica).

 

Zapraszam

Jacek.Hawryluk@polskieradio.pl

25 września (niedziela), godz. 15:00

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak

Czytaj także

Aleksandra Kurzak – Jestem dumna z tej płyty!

Ostatnia aktualizacja: 08.08.2011 13:37
Taki debiut można sobie jedynie wymarzyć. W czwartek 11 sierpnia w sklepach pojawi się pierwszy solowy album naszej znakomitej śpiewaczki Aleksandry Kurzak. Płytę zatytułowaną "Gioia!" wydaje Decca.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Finał Warszawskiej Jesieni na akordeonie

Ostatnia aktualizacja: 23.09.2011 19:30
Gdyby nie Andrzej Krzanowski, nikt nie usłyszałby o Marcinie Wyrostku. Akordeon nazywany byłby "wstydem", a wirtuoza tego instumentu w "Mam Talent" po prostu by wyśmiano. W finałowym koncercie "Warszawskiej Jesieni" zabrzmi po raz pierwszy dyplomowa Symfonia nieżyjącego od dwudziestu lat mistrza. Zapraszamy do "Filharmonii Dwójki".
rozwiń zwiń