X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

"Dwójka na miejscu". Odkrywamy uroki Warszawy

Ostatnia aktualizacja: 14.08.2019 14:15
Program 2 Polskiego Radia kontynuuje reporterską trasę "Dwójka na miejscu – Znaki Niepodległej. Ostatnie lato '39". Nasi dziennikarze zawitali na Bulwar Karskiego w Warszawie, gdzie spotkali się ze słuchaczami, mieszkańcami miasta i turystami.

- W plenerowej audycji "Dwójka na miejscu – Znaki Niepodległej" (godz. 15.00-17.00) rozmawiamy o historii miejsca, o skarbach ukrytych w Wiśle, o Warszawie oczami międzywojennych reżyserów, o muzyce, modzie i kuchni dwudziestolecia międzywojennego. Naszymi gośćmi będą m.in.: muzyk, kompozytor i wokalista – Jan Młynarski, filmograf – Michał Pieńkowski, varsavianista i przewodnik miejski – Adrian Sobieszczański, historyczka i publicystka Aleksandra Zaprutko-Janicka, varsavianista Tomasz Lerski, oraz historyk kultury i historyk mody – Anna Straszewska – zapowiada Beata Stylińska-Rogala z Dwójki.

x 

Audycję z plenerowego studia Dwójki na Bulwarze Jana Karskiego  w Warszawie poprzedziły występy artystyczne i wiele różnorodnych atrakcji, m.in. warsztaty wyplatania wianków, które prowadzi mistrzyni florystyki Joanna Lewandowska. Były też pokazy i nauka tańca, czy prezentacja umiejętności przez juniorów Polskiego Związku Karate Tradycyjnego. A tę plenerową akcję rozpoczęła – w samo południe – Szkoła Bębnów Brazylijskich Ritmo Bloco. 

***

"Dwójka na miejscu – Znaki Niepodległej. Ostatnie lato '39" to cykl audycji plenerowych odbywających się w 11 polskich miastach nawiązujących tematyką do lata 1939 r., rocznicy wybuchu II wojny światowej oraz rocznicy 1989 r. Odwiedzając

image 1200.jpg
"Dwójka na miejscu" w Warszawie - galeria

Dwójka zaprasza słuchaczy na spotkania, konkursy, koncerty i rozmowy, w których poruszane są nie tylko tematy związane z historią wybranych miejsc – uczestniczą w nich przedstawiciele współczesnych instytucji kultury, aktywnych w danym regionie. Wszystkie audycje są transmitowane na antenie Programu 2 w każdą sobotę wakacji w godz. 15.00-17.00. Przed audycjami dziennikarze Dwójki prowadzą zajęcia animacyjne oraz plenerowe odsłony konkursu "Dwójka na piątkę" z atrakcyjnymi nagrodami.

W następną sobotę 24 sierpnia dziennikarze Programu 2 Polskiego Radia zapraszają na plenerową audycję w Zamościu.

***

Na audycję "Dwójka na miejscu – Znaki Niepodległej. Ostatnie lato '39" w Warszawie w sobotę (17.08) w godz. 15.00-17.00 zapraszają Beata Kwiatkowska i Jacek Hawryluk.

am/pg

Zobacz więcej na temat: Warszawa
Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak

Czytaj także

Prezydent Stalowej Woli: jesteśmy pozytywnym i otwartym miastem

Ostatnia aktualizacja: 10.08.2019 17:26
- Obok przemysłu naszym wyróżnikiem jest kultura. Jak możemy to wyraźnie zobaczyć w czasie "Lato z Radiem Festiwal 2019", w Stalowej Woli mocno biją również dobre, muzyczne rytmy - mówił w Dwójce Lucjusz Nadbereżny.
rozwiń zwiń