Logo Polskiego Radia
X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
polskieradio.pl
Krzysztof Żukowski 08.06.2012

Andrzej Szyszka

Andrzej SzyszkaAndrzej Szyszka

Od zawsze marzył o pracy w radiu, dokąd trafił jeszcze na studiach. To właśnie wtedy związał się z redakcjami Czterech Pór Roku i Lata z radiem, którym jest wierny do dziś.

Jak prawie każdy zaczynał od... podawania kawy i herbaty starszym kolegom i czytania listów od słuchaczy. Z czasem pojawiły się pierwsze nagrania, a potem własne audycje. Teraz jest ich wydawcą.

Poza radiem uwielbia rodzinne podróże (najchętniej do Wenecji), muzykę (szczególnie tę z Grecji, gdzie kiedyś chciałby kupić najmniejszy chociaż domek nad morzem) i kino - najbardziej filmy Tima Burtona i Pedro Almodovara, choć (jak chyba każdy) komedie Stanisława Barei zna na pamięć.

Zbiera płyty z różnych zakątków świata i namiętnie słucha europejskich stacji radiowych... tak mu zostało z dzieciństwa, kiedy zasypiał z radiem przy uchu, wyławiając na falach średnich dźwięki Radia Luxembourg. Teraz - dzięki antenie satelitarnej i cyfrowemu odbiornikowi - cały radiowy świat jest w zasięgu ręki o każdej porze i w fantastycznej jakości... i to jest wspaniałe!

Cafe Prima Prymat Lazur Konspol Poltino Ministerstwo Rolnictwa Ministerstwo Zdrowiamammografiacytologia Krajowa Rada Bezpieczeństwa Ruchu Drogowego TVP1 Super Express